1 Milyar Dolarlık USDT Binance’da Bekliyor!!!

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, Tether’ın USDT stabilcoin kripto piyasası için giderek daha önemli hale geldi; varlığın piyasa değeri, arttıkça şişti ve şimdi Ethereum’un ağ trafiğinin büyük bir kısmını oluşturuyor.

Büyüme nedeniyle USDT’nin hareketini izlemek yatırımcılara potansiyel pazar eğilimleri hakkında yeni sinyaller verdi. Öyle bir sinyal ortaya çıktı ki, veriler önde gelen kripto borsası Binance’ın artık büyük miktarda stabilcoin tuttuğunu gösteriyor.

Binance’da 1 Milyar Dolar USDT Var

Kripto hedge fonu The Spartan Group’ta Araştırma Başkanı olan Wharton Okulu mezunu Jason Choi’nin paylaştığı verilere göre, şimdi sadece 1 milyar dolar değerinde Tether “sadece Binance’ta bekliyor.

Grafik başına, bu metrik, Binance’deki ~ 100 milyon dolarlık USDT’nin Şubat ortasında 10.500 dolarlık en yüksek seviyesinden% 1.000 arttı. Büyümenin büyük bir kısmı Bitcoin ve diğer kripto varlıkların fiyatındaki “Kara Perşembe” çöküşünden sonra gerçekleşti.

Binance üzerinde bekleyen USDT stabilcoin miktarındaki üstel büyüme bir şeye işaret ediyor: muhtemelen kripto para birimleri için hızla artan bir gizli talep seviyesi var.

Binance’ın USDT’sinin büyümesinin Tether tarafından doğrudan bir mevduat belirten büyük ani artışlarla işaretlenmediği için nispeten istikrarlı olduğu göz önüne alındığında, bireysel yatırımcıların sabit paralarını toplu değişim üzerine göndermelerini önerecektir.

Son birkaç hafta, mevcut istikrarlı paraların toplam değerinde geniş bir canlanma gördü,
“Stablecoins, Mart 2020’de toplamda 2 milyar doların üzerinde toplandı – şimdiye kadarki en iyi ayları ; 500 milyon dolar büyüdü. ”

Haliyle, tüm stabilcoinlerin değeri 8 milyar doları veya tüm kamu kripto pazarının yaklaşık% 4.2’sini geçti:

Bu duygu, piyasanın bu yatırımcıların Bitcoin için stabilcoin varlıklarını boşaltmak isteyecekleri bir noktaya ulaşacak ve kripto pazarında hızlı bir yükselişe neden olacak.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img