1 Nisan Şakası? Ethereum (ETH) Yaratıcısı Vitalik Buterin Yeni Blog Yazısında Bitcoin (BTC) Maksimalizmini Savunuyor

Ethereum (ETH) kurucu ortağı Vitalik Buterin, bir 1 Nisan şakası olan veya olmayan Bitcoin (BTC) maksimalizmini tutkuyla savunuyor.

Yeni bir blog yazısında, Buterin savunuyor Ethereum teknik incelemesi gibi belgelerde ortaya konan diğer kullanım durumlarının sürüsüne rağmen, servetin ve ödemelerin depolanması blok zincirinin açık ara en başarılı uygulamaları olmuştur.

Arjantinlilerin %3’ünün, Nijeryalıların %6’sının ve Ukraynalıların %12’sinin kriptoya sahip olduğunu belirtiyor. Ayrıca, kripto para birimi bağışlarının Ukrayna halkına gönderilen 100 milyon dolar değerinde olduğuna dikkat çekiyor.

“Bugünkü gerçek, gerçek benimseme düzeyine yakın başka hangi uygulama var? Belki de en yakını [Ethereum Name Service]. [Decentralized autonomous organizations] gerçek ve büyüyorlar, ancak bugün bunların çoğu, okul ve hastane inşa etmek yerine birinci dünya ihtiyaçlarını karşılamak için eğlenmek ve çizgi film karakteri profillerini kullanmak olan zengin zengin ülke insanlarına hitap ediyor. ve diğer gerçek dünya problemlerini çözmek.

Böylece, iki tarafı oldukça net bir şekilde görebiliriz: “blok zinciri” ekibi, varlıklı ülkelerde “paranın ve kapitalizmin ötesine geçme” konusunda erdem sinyali vermeyi seven ve “merkezi olmayan yönetişim deneyi” konusunda heyecanlanmadan edemeyen ayrıcalıklı insanlar. hobi ve ekip ‘Bitcoin’, Küresel Güney de dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde hem zengin hem de fakir insanlardan oluşan oldukça çeşitli bir grup, aslında bugün insanlara gerçek değer sağlamak için kapitalist özgür kendi kendine egemen para aracını kullanıyor. ”

ETH kurucusu ayrıca, Bitcoin geliştiricilerinin diğer kripto varlıklarına kıyasla BTC’nin toplam arzının önemli ölçüde daha küçük bir bölümünü kendilerine tahsis ettiğine dikkat çekiyor.

“Hangi blok zinciri toplulukları öz egemenliğe, mahremiyete ve ademi merkeziyetçiliğe derinden değer veriyor ve bunu elde etmek için büyük fedakarlıklar yapıyor? Ve hangi blok zinciri toplulukları sadece piyasa sınırlarını artırmaya ve kurucular ve yatırımcılar için para kazanmaya çalışıyor? Yukarıdaki çizelge bunu oldukça açık hale getirmelidir.”

Blogun 1 Nisan’da yayınlanacağı zamanlamanın Buterin’in trollük yaptığını gösterip göstermediği belirsizliğini koruyor. ETH kurucusu daha önce kınadı Bitcoin maksimalizmi, yalnızca Bitcoin kullanan bir ekosistemin yaratılmasının “son derece şüpheli bir çaba” olacağını ve “finansmanın tamamen azalmasına ve artan merkezileşmesine” yol açacağını söylüyor.

Ancak Buterin, en son blogunu maksimalizm için samimi bir çağrı ile kapatıyor.

“Tek bir aceminin bir dolandırıcı tarafından iflas etmesine izin vermektense, iyi sonuçlanan bir yatırımdan kaçınmaları için on acemiyi yanıltmak daha iyidir.

Protokolünüzü çok basit hale getirmek ve on düşük değerli kısa dikkat süreli kumar uygulamasına hizmet etmemek, onu çok karmaşık hale getirmekten ve diğer her şeyin temelini oluşturan merkezi sağlam para kullanım durumuna hizmet etmekte başarısız olmaktan daha iyidir.

Ve inandığınız şey için agresif bir şekilde durarak milyonları gücendirmek, herkesi mutlu etmeye çalışmaktan ve hiçbir şey için ayakta durmaktan daha iyidir.

Cesur ol. Değerleriniz için savaşın. Bir maksimalist ol.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/antartica.std/Natalia Siiatovskaia[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img