10.000.000.000$ Varlık Yönetim Firması BlackRock Kripto Varlıkları İçin Destek Araştırıyor

Yatırım yönetimi devi BlackRock’ta üst düzey bir yönetici, şirketin müşterilerden gelen artan ilgiye yanıt olarak kripto varlıkları araştırdığını söyledi.

yeni bir mektupCEO ve kurucu ortak Larry Fink, dijital varlıkların yüksek fiyatlar ve ilgili suçlar gibi uluslararası ödemelerle ilgili birçok sorunu çözebileceğini söylüyor.

“Düşünceli bir şekilde tasarlanmış küresel bir dijital ödeme sistemi, kara para aklama ve yolsuzluk riskini azaltırken uluslararası işlemlerin çözümünü iyileştirebilir.

Dijital para birimleri, örneğin gurbetçi işçilerin kazançlarını ailelerine geri göndermesi gibi, sınır ötesi ödemelerin maliyetlerini düşürmeye de yardımcı olabilir.”

Yönetici, firmanın müşterilerinin çoğunun sanal varlıklara ilgi gösterdiğini ve bunun da multitrilyon dolarlık yönetim şirketini kripto para birimlerinin müşteri tabanı üzerindeki etkisini incelemeye teşvik ettiğini söylüyor.

“Müşterilerimizden artan ilgi gördükçe, BlackRock, müşterilerimize hizmet etmemize nasıl yardımcı olabileceklerini anlamak için dijital para birimleri, sabit paralar ve temel teknolojileri inceliyor.”

Fink ayrıca, kısmen Ukrayna ve Rusya arasında devam eden ihtilaf nedeniyle ülkelerin dijital para birimlerini benimseme hızını artırdığını da belirtiyor.

“Daha az tartışılan bir yönü [Russia-Ukraine] savaş, dijital para birimlerini hızlandırma üzerindeki potansiyel etkisidir. Savaş, ülkeleri para birimi bağımlılıklarını yeniden değerlendirmeye sevk edecek.

Savaştan önce bile, bazı hükümetler dijital para birimlerinde daha aktif bir rol oynamaya ve faaliyet gösterdikleri düzenleyici çerçeveleri tanımlamaya çalışıyordu.

Örneğin ABD merkez bankası, yakın zamanda bir ABD dijital dolarının potansiyel etkilerini incelemek için bir çalışma başlattı.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Vink Fan/SensvektörSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img