2022’de Yaratılış Gerçek Dünya ile Sınırlı Değil. İşte Thomas Sevcik’in Şaşırtıcı Yaklaşımı

Uzmanlar, bir meta veri dünyasının kök salması ve gelişmesi için dört unsurun şart olduğunu söylüyor: sürükleyici gerçekçilik, erişim ve kimlik, birlikte çalışabilirlik ve ölçeklenebilirlik. Fizik yasalarını değiştirmeden bunları başarmak, karmaşık teknoloji ve finansal ödünleşmeler gerektirir. Ortaya çıkan birkaç metaverse arasında hızlı bir dönüş yapın ve yaratıcılarının neye öncelik verdiğini ve neyi feda etmek zorunda olduklarını anlamak kolay olacaktır.

Bu tür ödünleşimler pax.world’de neredeyse görünmezdir. Yaratıcısı Frank Fitzgerald, sorunları her açıdan incelemek ve pax.world’ü dört parametrenin tümü için optimize etmek için yıllarını harcadı. Ve dünyaya beş yıllık üstünlüğünün ve her şeyin imkansız olduğunu kabul etmeyi inatla reddetmesinin neyi mümkün kıldığını göstermeye can atıyor.

2022 yazında piyasaya sürülen Pax.world, o kadar gelişmiştir ki, dünyadaki en iyi, en yaratıcı beyinlerden bazıları ön izleme için akın ediyor.

Bu büyük beyinlerden biri de dünyaca ünlü mimar ve şehir plancısı Thomas Sevcik’tir.

Arthesia’nın CEO’su Sevcik, genellikle büyük projelerde dünya çapında işletmeler ve hükümetlerle birlikte çalışır. Metaverse, yaratma ve mimariye duyduğu tutkuyla pax.world hakkında konuşmak istedi. İşte onun yorumlarının bir özeti.

İnovasyondaki kariyeri sorulduğunda Sevcik, “Metaverse’in erken versiyonlarını yarattım – oldukça gerçek sanal alanımda ve kağıt üzerinde kendi hayali arazi ve şehir haritalarımı yaparak. Buradan sonrası kolaydı”

Alçakgönüllülüğü önemli profesyonel başarılara inanıyor.

“Bir girişimci olmanın yanı sıra birçok seçkin uluslararası projede yer aldığım için yeterince şanslıyım. Bazıları dünyanın birçok yerinde tüm kentsel bölgeleri oluşturmak gibi çok büyükken, diğerleri dünyaları ve deneyimleri markalaştırmak gibi heyecan verici. Bazıları benzersiz, özel şehirler ve karşıt yatırımlar akla geliyor.”

Konuşma kripto, metaverse ve Sevcik’in finansal devrime katılımına taşındı.

“İlk günlerde, bir nevi kenardan izledim. Egemenlik, özel bölgeler ve alternatif yönetim fikirleriyle ilgili sorulara meraklıyım, bu yüzden olaya bu açıdan baktım.

“Kişisel olarak kriptoya çok erken başladım ve yaptığım için memnunum.”

Meta veri tabanında. Sevcik, “Mantıklı bir gelişme değil mi? İnsanlar, ufkunu sürekli genişleten ve sonra daha fazlasını isteyen doğal olarak meraklı yaratıklardır.”

“Bir metaverse gerçek dışı veya insanlık dışı değildir. Aslında, son derece insani ve tamamen gerçektir, yeni bir düzeyde dünyalar ve deneyimler yaratır. Aynı zamanda ütopik ve pragmatik.”

Sevcik’in görüşü metaverse üzerine benzersiz ve hümanist bir bakış açısıdır. Metaverse’in, gerçek dünyada mümkün olmayan şekillerde pax.world aracılığıyla insan deneyimini kutlamak için bir fırsat olduğunu savunuyor.

Pax.world sadece kullanılmaya hazır değil, aynı zamanda fiziksel dünyada yenilik yapmaya da hazır, dedi. Secvik’in belirttiği gibi, meta evrende öğrenme, insanların gerçek dünyada mücadele ettiği toplumsal zorlukların çoğunu iyileştirmek için olağanüstü bir potansiyele sahiptir.

Sevcik, metaverse’nin ‘gerçek’ dünyamıza dair zorlayıcı sorular sorduğunu iddia ediyor.

“Mekansal planlama etrafındaki anlatı, örneğin, ‘kalite ve benzersizlik’ fikri, meta veri tabanında çalışırken hemen keşfediliyor.”

Pax.world’ün insanlık için yeni bir keşif çağının başlangıcından başka bir şey olmadığına ikna oldu.

“Sadece arazi inşa etmek istemekten çok daha fazlası. Aslında şehirleri, şirketleri ve organizasyonları yeniden konumlandırmak anlamına geliyor.”

“Zaten vektörler, boyutlar, uzantılarla veya meta veri deposuyla açıkça bağlantılı veya artırılmış muazzam gerçek dünya projeleri üzerinde çalışıyorum.”

Sevcik, pax.world projesinin hazır olduğundan ve ilerici fikirlerini aktarmak için tam olarak doğru araç olduğundan emin.

Gerçekliğe dayalı gerçekçi bir stil, düşük sistem gereksinimleri (300 $ Chromebook ile erişilebilir), benzersiz olanaklara sahip karmaşık bir ekosistem ve topluluk odaklı büyüyen bir dünya ile Pax.world, ilerleme alanlarını yerine getirir.

Pax.world’ün yaratıcılar ekibi, Thomas Sevcik ve ekibinin aramıza katılmasından çok memnun ve yakında pax.world ailesine katılması planlanan diğer harika beyinleri ve yetenekli yaratıcıları tanıtacak. Bu yaz pax.world’ü arayın. Kaçırmak zor olmayacak.

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img