5 Yıl Önce Bitcoin Ve 5 Yıl Sonra Bitcoin

Beş yıl önce bir Bitcoin sadece 200 dolar değerindeydi. Şimdi yaklaşık 6.800 dolar. Mevcut ekonomik kargaşaya rağmen bu % 3,300 gibi şaşırtıcı bir artış.

2015 yılında 200 $ ile 1 Bitcoin Satın Alabilirdiniz

Tamam tamam. Yani, bu biraz umutsuzca iyimser bir arkadaşın Facebook’un mesajlarından birine benziyor. Bunun dışında, bunu duvarınıza göndermenizi veya tüm arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlamayacağız.
Dün Twitter’da, tam zamanlı tüccar ve analist Michael Van de Poppe bu gerçeği takip etti. Ayrıca bundan beş yıl sonra (yani 2025’te) “daha yüksek olacağını” ve ayrıca:

Beş yıl önce 1 $ BTC 200 $ değerindeydi.

Şimdi 6.800 dolar.

Ve bundan beş yıl sonra para sistemimizde daha önemli bir rol oynayacağı muhakkaktır.

Tabii ki, hayattaki hemen hemen her şey perspektife düşer. Takipçilerinden biri, iki buçuk yıl önce Bitcoin’in 19.000 dolar değerinde olduğunu belirtmek istedi. Hala yanlış zamanda girdiği kayıplarını telafi etmeyi bekliyor.

Bitcoin’in 2015’te ne kadar ucuz olduğunu bilmek, daha yüksek satın alanlar için eğlenceli (veya sinir bozucu) bir gerçekten biraz daha fazlasıdır. Bununla birlikte, yarıya inmeden önce bitcoin’in fiyatını gergin bir şekilde izleyen uzun süreli hodlerslar için onlara bir bakış açısı vermelidir.

2025’te BTC’ye Ne Kadar Olacak?

Size cevap verebilseydik muhtemelen günlük işlerimizden vazgeçerdik. Kimsenin kristal küresi yok. Bununla birlikte, birçok tüccar ve Bitcoin savunucusu, Mike Novogratz’dan Max Keizer’a yönelik tahminlerde en iyi lutuflarini yaptılar.

Aslında, küresel pandemi ciddiyetle ele geçirilmeden önce, Bitcoinist, Bitcoin’in ikinci yarıdan sonra çok daha yüksek bir fiyata ulaşmasına rağmen, hala ilk yarıdan% 72 düşüş gösterdiğini gözlemledik.

Diyelim ki Bitcoin, önümüzdeki beş yıl içinde, son beş yıldaki artış yüzdesini gördü. Bir Bitcoin 6.800 $ ile, bu 2025 yılına kadar 231.200 $ değerinde olacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca sıfıra da inebilir. Ancak ilk sonuç kesinlikle bizim düşündüğümüzden daha fazla.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img