5,500.000.000 $ Bitcoin Balinası, Bir Günde 3,241 BTC Toplayarak Kripto Pazarına Geri Döndü

Dünyanın en zengin borsa dışı Bitcoin (BTC) balinası bir kez daha piyasaya giriyor.

Yaklaşık 5.5 milyar dolar değerinde 120.000’den fazla Bitcoin tutan adres, katma Amiral gemisi kripto para birimi olarak 3.241 BTC daha yedi günün en yüksek seviyesinin yaklaşık %5 altında seyrediyor.

olan balina üçüncü en zengin Genel olarak, kripto borsaları Binance ve Bitfinex tarafından kontrol edilen cüzdanlardan sonra, 5 Nisan’da başlangıçta 289 BTC ve ardından 2.952 BTC daha biriktirdi.

Yeni edinilen BTC’nin toplam değeri 145 milyon doların biraz üzerinde.

Balinanın son haftalardaki hareketleri, BTC fiyatı kadar değişkendi ve bu haftanın birikim dönemi, bir dizi büyük çıkıştan günler sonra geldi.

21 Mart’tan Mart ayının sonuna kadar, adres 3.000 Bitcoin satmış gibi görünüyordu. Ve 1 Nisan’dan 5 Nisan’ın erken saatlerine kadar, cüzdandan 4.500 BTC daha ayrıldı ve toplam çıkış değerini üç haftadan kısa bir sürede 336 milyon doların biraz üzerine çıkardı.

Blockchain analitik firması Glassnode’un zincir içi analisti, Nisan ayının tipik olarak yoğun Bitcoin alımı kaydettiğini söylüyor.

Checkmate takma adını kullanan firmada bir analist, diyor hem balinalar hem de birden az BTC’ye sahip olanlar şimdi satın alıyor.

“Tarihsel olarak güçlü bir Bitcoin alım tarafı ayı, borsa çıkışlarının ayda yaklaşık 96.000 BTC’ye ulaştığını, Karides ve büyük Balinaların suçlamayı yönettiğini gördü.

Hâlâ piyasa takibini görmemiz gerekiyor, ancak son zamanlarda piyasadan etkileyici bir hacim çekildi.”

Bitcoin, yayınlandığı sırada 44.890 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Jorm S[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img