551.370.000.000 $ değerindeki Bitcoin, Büyük BTC Birikme Çılgınlığının Ardından Uzun Vadeli Sahiplerine Ait: IntoTheBlock

Blockchain analitik firması IntoTheBlock, uzun vadeli Bitcoin (BTC) sahiplerinin en iyi kripto varlığını yüz milyarlarca dolarlık bir değere indirdiğini söylüyor.

yeni bir raporpiyasa istihbarat teşkilatı, 2022 yılının ilk çeyreğinde, en az bir yıl boyunca piyasa değerine göre en iyi kripto varlığını elinde tutan yatırımcıların, şu anda yaklaşık 551,37 milyar dolar değerinde yaklaşık 12 milyon BTC’ye sahip oldukları devasa bir birikim çılgınlığı başlattıklarını söylüyor.

IntoTheBlock, uzun vadeli sahiplerin Bitcoin’in 2021’in sonuna doğru tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasından hemen sonra toplama alemine başladığını belirtiyor.

“Uzun vadeli yatırımcılar şu anda yaklaşık 12 milyon Bitcoin’lik rekor bir miktara sahipler. Bu, kripto varlık sahipliği ile birkaç kez tekrarlanan bir model olan boğa piyasası sırasında uzun vadeli oyuncular satış yaptıktan sonra başlayan bir birikim aşamasına işaret ediyor.

Bu adreslerin uzun vadeli inancı, satış baskısını hafifletmeye yardımcı olur ve Bitcoin’in bir değer deposu olduğu inancını güçlendirmeye yardımcı olabilir.”

Kaynak: IntoTheBlock

İçgörü şirketi ayrıca ABD pazarlarındaki genel türbülansa rağmen Bitcoin’in ilk çeyrekte geleneksel hisse senetlerinden daha iyi performans gösterdiğini tespit etti.

“Bitcoin, üç aylık kayıplarının çoğunu geri alırken, S&P 500 ve Nasdaq 100, 2022’nin ilk çeyreğini sırasıyla -%3,4 ve -%7,65 getiri ile kapattı.”

IntoTheBlock, BTC’nin ana hisse senedi endekslerinden daha iyi performans göstermesinin, Bitcoin’in kendisini güvenli liman varlığı olarak sağlamlaştırmaya başladığı anlamına gelebileceğini ekliyor.

“En belirsiz zamanlarda, Bitcoin piyasanın geri kalanıyla birlikte düştü ancak daha hızlı toparlanmayı başardı.

Bitcoin’in belirsizliğe karşı küresel bir önlem olarak önerisi belirsizliğini koruyor, ancak en zorlu çeyreklerden birinde daha iyi performans gösterdiğini vaat ediyor.”

Bitcoin, yazı yazılırken 46.577 dolardan yatay işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/sdecoret[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img