90 Milyondan Fazla Kişi TenX ile Kripto Harcayabilir

TenX'in el ile kripto para harcamanıza izin veren popüler Visa banka kartı Almanya ve Avusturya'da piyasaya sürüldü.

TenX Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin’i (LTC) desteklemektedir. Bunların hepsi kartın benzersiz otomatik dönüştürme yeteneği sayesinde Visa’yı kabul eden her yerde harcanabilir.

İdeal bir dünyada, alışveriş yaptığımız her yerde herhangi bir kripto para harcayabiliriz. Neyse ki, TenX yardım etmek için burada. Blok zincirleri ve geleneksel para birimleri arasındaki boşluğu dolduran TenX Visa banka kartı, kripto para birimini nakit gibi harcayabilmenizi sağlar.

Yüksek talebi takiben, kart kısa süre önce Almanya ve Avusturya’da 90 milyondan fazla nüfusa sahip bir nüfusa hizmet edecek olan yeşil ışığı (E-Para Lisansı şeklinde) piyasaya sürdü. Peki TenX Visa Card’ın size uygun olup olmadığını nasıl anlarsınız?
TenX Visa Kartı işleri farklı yapar. Piyasadaki çoğu rakip kripto para kartından farklı olarak, esasen nakit ile manuel olarak doldurmaya devam etmeniz gereken ön ödemeli kartlardır, kripto para biriminizi otomatik olarak nakde dönüştürür.

TenX CEO ve Kurucu Ortağı Toby Hoenisch, “TenX ​​misyonunun bir kısmı, dünyanın kripto para birimine basit ve güvenli bir şekilde erişmesine yardımcı olmak, kullanıcıları para harcamak kadar kripto para harcamayı kolaylaştırarak alandaki yolculuklarında desteklemektir” diyor.

İster markette veya bakkalda, ister Netflix aboneliğinizi çevrimiçi olarak yenilerken kullanabilirsiniz. Bu anında, otomatik dönüşüme, normal bir banka kartıyla ödeme yapmak kadar kolay olan sorunsuz bir işleme olanak tanır.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img