ABD Doları Teknik Analiz: USD Patlayıcı Artışa Katılabilir mi?

ABD Doları , diğer emtialar karşısında yükseldi, Ekim 2008'den bu yana en büyük artış geçen hafta kaydedildi Çift üst direnç kırılması, flama Bayrak görünümü grafikte mevcut olup ralli devam edebilirmi

ABD DOLAR TEKNİK TAHMİNİ: BOĞA

Negatif RSI sapması, aşırı tahmin eden kısa vadeli kazançlara karşı uyarıyor
ABD Doları, 2008 yılının Ekim ayından bu yana haftalık en büyük haftalık yükselişi – küresel finansal krizin yüksekliğini -büyük parasal karşılıklarının ( EUR , JPY , GBP , AUD ) karşısında daha da kükledi . Miting, Haziran 2014’ten itibaren yapısal yükseliş trendini tanımlayan yükselen bir trend çizgisi ve Eylül 2018’in ortasından bu yana oyunda daha yakın vadeli bir engelle işaretlenmiş bir destek birleşmesiBnden kaynaklandı.

Kıyaslama birimi, görünüşte yukarı yönlü takip için zemin hazırlayan Aralık 2016’dan bu yana çift üst direnç sınırlama kazanımlarının üstesinden geldi. Geçen yılın dördüncü çeyreğinde kaydedilmis bir yükseliş flama paterni yukarı yönlü tam bir hedef sunabilir. Kurulumun “bayrak direği” olarak Ocak 2018’in düşük seviyesinden Eylül 2019’un en yüksek seviyesine yükselişi ölçerek ve yukarı doğru tahmin ederek %100 Fibonacci genişlemesine iniyor. Bir miting mevcut seviyelerden yüzde 8-9 oranında değer kazanacaktı.

Yatırımcılar dikkatle ilerleyebilirler, ancak son yükselişin henüz RSI sapma belirtilerini nötralize etmediği düşünülmektedir. Osilatör, fiyatlar arttıkça daha yüksek zirveye çıkamadi, bu da yukarı doğru ilerleme için düşme kapasitesini uyardı ve yan tıkanıklık veya geri çekilme döneminden önce gelebilir. Ancak, 2014’ten itibaren trend çizgisinin altında bir kapanış temeli sağlamak, kalıcı bir gerileme için dava açmak için bir önkoşul gibi görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img