ABD Gıda Zinciri Dev Sarsıntı Kulübesi Bitcoin Cashback Teklif Ediyor

ABD gıda zinciri devi Shake Shack’in, müşterilerine Cash App kullanarak burger zincirlerinde para harcadıkları için ödül olarak BTC sunduğu bildiriliyor.

Shake Shack, New York’ta bulunan bir Amerikan fast-casual restoranıdır. Birden fazla ülkede konumları ve 6.000’den fazla çalışanı vardır. göre son rapor The Wall Street Journal’da zincir, kendi burger zincirlerinde yapılan satın almalar için bir ödül olarak Bitcoin sunmak için Block Inc’in Cash App’i ile işbirliği yaptı. Sözde, kullanıcılar Cash Card ile yapacakları herhangi bir Shake Shack alışverişinde satın almalarının %15’ini BTC olarak geri alabilecekler. Cash Card, Cash App kullanıcıları tarafından kullanılabilen bir banka kartıdır. Kullanıcılar, promosyonu Cash App’te bulabilecek ve Mart ortasına kadar aktif olacağı tahmin ediliyor. Rapora göre, gıda zincirinin daha genç müşterilere ulaşıp ulaşamayacağını ve diğer kripto para birimi seçenekleriyle ilgilenip ilgilenmediklerini görmek için çaba gösteriliyor. Konuyla ilgili olarak burger zincirinin Pazarlama Direktörü Jay Livingston şunları söyledi:

Her zaman gerçekten anlamlı olacak şeylere bahis yapmaya çalışıyorsunuz ve kaynakları israf etmeyenlere değil.

ÖZEL TEKLİF (Sponsorlu) Binance Ücretsiz 100$ (Özel): Kayıt olmak ve Binance Vadeli İşlemlerinde ilk ay (şartlar) için 100$ ücretsiz ve %10 indirim almak için bu bağlantıyı kullanın.

PrimeXBT Özel Teklifi: Kaydolmak ve PATATO50 kodunu girmek için bu bağlantıyı kullanın ve depozitolarınızdan 7,000$’a kadar kazanın.

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img