ACDX, Kripto Türevlerinin Evrimiyle Eşleşmek için BBS.exchange’e Yeniden Marka Verdi

Kripto türevleri borsası ACDX, “BBS.exchange” olarak yeniden markalaşıyor.

Borsanın benzersiz teklifiyle aynı, yeni adı Bull Bear Strike Token olarak da bilinen BBS, dünyanın ilk kripto yapılı ürünüdür. Yeni görüntü, borsanın türev yeniliklerine olan bağlılığını ve basit ürünlerle daha fazla tüccarı türev ürünlere getirme misyonunu yansıtıyor.

Şirketin resmi duyurusu, BBS ticaretinin bir yıldan fazla süredir yayında olduğunu ortaya koyuyor. “En iyi ticaret ürünümüz haline geldi. BBS’nin karmaşık hesaplamaları yoktur. Vadeli işlemlerin aksine, net bir tasfiye seviyesine sahiptir. BBS, yararlanmayı tercih eden ve basitliği takdir eden tüccarlar için en iyisidir.”

“Kripto alanı geliştikçe, türevler yalnızca sofistike tüccarlarla bağlantılı karmaşık bir terim haline geldi. Ancak misyonumuz, basit ürünlerle daha fazla tüccarı türev ürünlere çekmek. Neyi temsil ettiğimizi güçlendirmek için markamızı geliştirmenin zamanı geldi. Ve kilit ürünümüz bizim için en iyi temsildir.” Ekledi.

Borsa, daha fazla BBS token listesi sunmaya devam edecek. Çoğu özellik, basit ve temiz bir tasarımı benimseyecek olan yeni siteye taşınacak. Borsanın dediği gibi, “Ticaret türevleri alım satım noktası kadar kolay olmalı”.

2020 yılında kurulan şirket, kripto pazarında yenilikleri tasarlamaya çalışan bir kripto türevleri borsasıdır. Profesyonel tüccarlar tarafından tasarlanan BBS.exchange (eski adıyla ACDX), tüccarların yenilikçi, şeffaf ve tüccar merkezli ürünlerle belirli pazar görüşlerini ifade etmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img