Akoin’in Stellar İle Entegrasyonu Afrika Ve Dünya İçin Umut Vaat Ediyor

Akoin’i bu kadar umut verici kılan nedir?
Akoin, bireysel yatırımcıların ihtiyaçları ve çıkarları üzerinde stres oluşturmayan diğer düzenli blockchain ekosistemlerinden farklı olarak, hoş bir değişiklikten bahsediyor. Akoin ekosistemi, yenilik ve gelişme ve büyüme için mükemmel fırsatları artırmak için gerçek yaşam ve dijital araçlar ve hizmetler sunacak yenilikçi bir küresel girişim oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Akon’un kripto para birimi, Senegal, Afrika ve yavaş yavaş dünya çapında genç girişimciler için olumlu bir alan yaratmayı amaçlıyor. Akoin, tüketicilerin kripto para birimini çeşitli kripto destekli girişimci oluşturma uygulamaları yoluyla doğrudan akıllı telefonlarından kazanmasını, kaydetmesini ve harcamasını sağlar.

Akoin ekosistemi ve madeni para, girişimci girişimciler için büyük gelir yaratma fırsatlarını genişletmeye ve teknoloji ve imalat gibi büyük sektörlerde yeniliklere ilham vermeye yöneliktir. Bu gelir yaratma fırsatları, Afrika ve aynı zamanda daha büyük dünya genelinde ekonomik istikrarı geliştirmek için kullanılacaktır.

Stellar ile entegrasyon
Kripto topluluğunun Akon’un Akoin madalyonunu Stellar blok zincirinden fırlatacağını bilmek harika bir şeydi. Son entegrasyonun daha çok Stellar ve Akoin arasındaki paylaşılan değeri keşfetmeye karar verdiğini söyleyen Akoin kurucu ortağı Jon Karas ile yankı gösteriyorum. Stellar’ın hibrit dağıtılmış blok zinciri, Akoin için Afrika’da ve küresel olarak finansal içerme yaratma ortak misyonunu yerine getirmede mükemmel bir destek olacak

Kolay para birimi değişimi
Stellar entegrasyonu nedeniyle, Akoin tokeni Stellar cüzdanlarıyla uyumlu olacak ve Stellar ağıyla uyumlu tüm dijital varlıklarla veya fiat para birimleri ile birlikte çalışabilir. Stellar Ağı, kesintisiz varlıklar arası değer aktarımlarını kolaylaştırmak için çok sayıda kudos kazandı. Bu özellik, Akoin’in telefonun ön ödemeli dakikalarını gerçekleştirmesini kolaylaştıracak – ana amaçlarından biri. Bankacılık ve enflasyon sorunları göz önüne alındığında, dakikalar Afrika ülkelerinde dijital para birimi olarak kabul edilmektedir. Platform, Akoin kullanıcılarının farklı kripto para birimleri için birkaç dakika değiştirmesine ve ayrıca fiat yapmasına izin verecekti.

Bankasızlara yardım
Akoin, Afrika’daki çeşitli ulusların yanı sıra diğer gelişmekte olan ülkelerdeki bankasız nişlere finansal destek sağlamaya çalışmaktadır. Ağın hedeflerinden biri bankasızlara yardım etmek olduğundan Stellar’ın misyonlarıyla yankılanıyor. Akoin sözcüsünün Stellar’ın zaten birçok Afrika merkezli iş ile çalışmaya başladığını doğruladığını bilmek beni çok mutlu etti ve bu nedenle Akoin’in mikro kredileri ve Dapps’ı için büyük bir destek olacak.

Akoin TOA (Takdir Simgesi) programına en iyi dileklerimle
Eşsiz Akoin TOA programı kesinlikle Akoin Vakfı’nın büyük bir girişimidir. Bu büyük hedef, yatırımcılardan en az 1 milyon dolar toplamaktır. Kazanılan para, Akoin ekosistemini oluşturmak ve Akoin kriptocoini başlatmak için kullanılacaktı. TOA program döneminde bağışlanacak her 1 USD için yatırımcılar / bağışçılar takdir notu olarak 4 Akoin jetonu alacaktır. Ve 1 milyon hedefe ulaşıldığında, TOA’lar çeşitli katmanlara dağıtılacaktı.

Akoin Crypto City’yi dört gözle bekliyorum
Büyük insancılığın ateşli bir destekçisi olarak, yakın gelecekte Akon’un sürdürülebilir, akıllı ve çevre dostu Akoin Kripto Kenti vizyonunu gerçekleştirmeyi dört gözle bekliyorum. Önümüzdeki on yıl boyunca Dakar yakınlarında inşa edilmesi planlanan Akion Crypto City, dünyadan önce yeni vicdani şehir standartları belirleyeceğinden emin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yazar: Ahmed Kalif

 

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img