Alpha Venture DAO, Web3 Projesi Kuluçkasını Topluluk Odaklılığı Yoluyla Dönüştürüyor

Tüm dünya, kullanıcıların verilerini kontrol ettiği dijital bir dünya olan Web3’ün gelişini hevesle bekliyor. Bu dünya aynı zamanda finans fırsatlarına, oyunlara ve daha fazlasına erişim sağlayacaktır. Alpha Venture DAO, müteahhitler ve geliştiriciler için proje finansmanını ve gelecekteki başarı için gerekli kuluçka uzmanlığını güvence altına almak için kendisini bir işaretçi olarak konumlandırıyor.

Web3 Altyapısını Oluşturma

Daha fazla insan Web3 geliştirmeye ilgi gösterdikçe, genel heyecan artar. Ancak öncelikle, herkes Web3’ün bir kavram olduğunu ve mevcut bir ürün veya hizmet olmadığını kabul etmelidir. Bu nedenle öncelikle gerekli altyapının geliştirilmesi gerekmektedir. tarafından kurulan Alpha Venture DAO, Alfa Finans Laboratuvarıinşaatçıları, operatörleri ve kullanıcıları Web3 ortamında yenilik yapmaya bağlayarak bu işlemlerde rol oynamayı amaçlamaktadır.

İnşaatçılar, Alpha Venture DAO başlığı altında geniş kaynaklardan, destekten ve mentorluktan yararlanabilir. Birkaç düzine düşünce liderini, etkileyiciyi ve yatırımcıyı kapsayan ortak Alpha Network ve Terraform Labs ile birlikte DAO, heyecan verici projeleri hayata geçirmeyi hedefliyor. Ayrıca, kuluçkalanan projeler, altyapılarını Alpha Finance Lab başlığı altında 100.000’den fazla Web3 kullanıcısına ulaştırabilir.

Terraform Labs Ekosistem Geliştirme Başkanı Natalie Luu şunları söylüyor:

“Terraform Labs, Alpha Venture DAO’nun ortağı olmaktan ve Terra ekosistemi üzerine inşa eden kuruculara destek sağlamaktan gurur duyuyor. UST stabilcoin ve Terra blok zincirinden yararlanan yeni kullanım durumları oluşturmak için Terra’nın hızla büyüyen ekosistemine katılmak isteyen inşaatçıları memnuniyetle karşılıyoruz.”

Kuluçka, Alpha Venture DAO’nun planının bir parçasıdır. Ekip, eş zamanlı olarak Alpha ekosisteminde sinerjik değerin kilidini açarak kategori tanımlayan ürünler ve hizmetler oluşturmaya devam edecek. Bu, mevcut Alpha Homoroa, AlphaX, reklam Alpha Tokenomics ürünleri ve hizmetleriyle korelasyon bulmayı içerir. Alpha Homoroa çözümü, kilitlenmiş toplam değeri 1.8 milyar doların üzerinde temsil eden dünyanın ilk zincirler arası kaldıraçlı verim çiftçiliği protokolüydü.

Alpha Venture DAO Neden Farklıdır?

Alpha Venture DAO’nun çalışma şekli, geleneksel kuluçka merkezlerinden ve finansman sağlayıcılarından farklıdır. Merkezi olmayan VC fonu, topluluğunu maaş çeki olarak kullanır. Kullanıcılardan ve uzmanlıklarından yararlanmak, uzun vadede parasal teşviklerden daha değerlidir. Kuluçkadaki projeler, Alpha Network aracılığıyla yatırımcı odaklı fırsatlardan yararlanmaya devam edebilir, ancak DAO, topluluk üyelerinin projelere uzmanlık ve beceri sunmasına izin vermeye odaklanır.

Kuluçka projelerine katkıda bulunan kullanıcılar, gelecek vaat eden çalışmalara erken erişim sağlar. Bu, yeni projelerin gelecekteki Web3 potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için güçlü bir teşvik görevi görür. Ayrıca, bu yaklaşım, herkes resmi lansmanlarından önce bu yüksek kaliteli girişimlerin sahibi olabileceğinden, projelerin sahipliğinin daha demokratik olmasını sağlar.

Alpha Venture DAO Kurucu Ortağı Tascha Punyaneramitdee şunları ekliyor:

“Web3 endüstrisi henüz emekleme aşamasında olduğundan, birçok büyüme aşamasından geçeceğine inanıyoruz. Önümüzdeki 10 yıl boyunca güncel kalabilmek için nasıl değer yaratıp yakaladığımız konusunda çevik olmalıyız. Bu nedenle kendimizi yalnızca şirket içi ürünler geliştirmekle sınırlamıyoruz, aynı zamanda çok zincirli bir dApp ekosistemine dönüşmek için harici projeleri kuluçkaya yatırmaya da başladık. Bu nedenle, ALPHA belirteci Web3 inovasyonu için bir vekil olacaktır.”

Topluluğun ve Web3’teki 50’den fazla düşünce liderinin ve uzmanın desteği, kuluçkalanan projeler için çok önemli olacak. AVA Labs, The Spartan Group, Jason Choi, Darryl Wang, Crypto.com Capital, Band Protocol, Acala Network ve diğerlerinden akıl hocalarının beyinlerini seçmek yeni anlayışlar sağlayacaktır. Terraform laboratuvarları teknik ve altyapı desteği ile yardımcı olacak ve Alpha Venture DAO’yu Web3 geliştirme için potansiyel bir oyun değiştirici haline getirecek.

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img