Altcoin’ler de Artık İlgi Bitiyor Mu?

Her önemli Bitcoin tabanı, kripto endüstrisinde bir teslimiyet damgası ile işaretlendi; 2018’in sonunda, BTC iki hafta içinde 6.200 dolardan 3.150 dolara düştü, 2015’in tabanı üç günde% 50’den fazla düşüşle işaretlendi ve bu böyle devam etti.

Bir kripto para birimi tüccarı olan Aztek tarafından paylaşılan verilere göre, altcoin tartışma odalarından ticaret sohbet odalarına kadar kripto odaklı Telegram kanallarının üye sayısında önemli bir düşüş var.

Analizleri, Haziran 2018’den 2020’ye kadar, @Decred ve @CryptoAlerts’ten @WhaleClub ve @Litecoin’e kadar kripto gruplarında% 25 ila% 75 arasında kayda değer üye kayıpları olduğunu buldu. Bu kayıpların büyük bir kısmı Kasım 2019’dan Nisan 2020’ye kadar geçen altı ay içinde gerçekleşti.

Yatırımcıların beklentileri azaldığından korktukları için bu piyasayı terk etmeleri teslim olduklarını göstermektedir. Önceki ayı piyasalarının dipleri, Aralık 2018 ve Aralık 2019 dipleri gibi, yatırımcılar tarafından kitlesel teslimiyetle çakıştı.

Her şey düşünüldüğünde, analistler Bitcoin tabanının içinde olduğu konusunda anlaşmaya başlıyor.

Kripto alanını yakından takip eden bir ekonomist olan Alex Krüger, CBOE’nin Oynaklık Endeksinin zirveden nasıl dramatik bir şekilde düştüğüne işaret ederek “stokların ve Bitcoin diplerinin bulunduğunu” öne sürdü.

BTC 3.700 $ ‘a ulaştığında Bitcoin (ve kripto) bir dip bulduğunu iddia etmediği halde, alt kısmın hisse senetleri için olduğunu düşündüğü bir dizi başka mesajı paylaştı.
Teknik açıdan bakıldığında, kripto para piyasasının dibinde olduğu görülmektedir.

Küçülen Kripto Toplulukları Hakkında Görüşlerinizi Merak Ediyoruz. Yorumlarda Görüşlerinizi Belirtin.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img