Altı Yıl Önce 1.000 Dolar XRP Aldıysanız, Şimdi 67.000 Dolar Değerinde

XRP son birkaç yıldır çok iyi gitmedi. Kripto para birimi yaklaşık 3.30 $ ‘a (kontrol ettiğiniz borsaya bağlı olarak) ulaştığı tepeden beri, Mart ayının çöküşüyle noktalanan ve varlığı, tüm zamanların en yüksek seviyesinden % 96’dan daha düşük olan 0.11$ ‘a düşüren hızlı bir düşüş yaşadı.

Yine de yakın tarihli bir gözlem, yeterince uzun bir süre önce satın aldığınız sürece, XRP yatırımınızdan hala kâr elde edeceğinizi gösteriyor.

XRP Son 78 Ay İçinde 67 Kat Değer Kazandı

Kripto tüccarı Credible Crypto, geçtiğimiz günlerde XRP’nin tüm zamanların en yüksek performansından gelen düşük performansına rağmen, Bitcoin’i uzun vadeli bir bakış açısından önemli ölçüde geride bıraktığını belirtti.

Durum ne olursa olsun, Credible bunu takipçilerine Bitcoin ile karşılaştırıldığında bile, XRP’nin hala uygun bir yatırım olduğunu hatırlatmak istedi.
Ne yazık ki, analistler XRP’nin kazanımlarının çoğunu veya en azından tüm zamanların en yüksek seviyesinden beri verdiği daha fazla kazanımı geri çekmesini bekliyor.

Popüler bir kripto teknisyeni’nin önceki raporlarına göre, kısa bir süre önce varlığın uzun vadeli teknik yapısının yükselişten ziyade son derece acımasız olduğunu paylaştı.
Xrp’den son 3 ay içinde sıçrama beklediğini belirtti.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img