Amerikalıların Yarısından Fazlası Kripto Varlıkların Finansın Geleceği Olduğunu Düşünüyor: Yeni Anket

ABD’de yapılan yeni bir ulusal anket, Amerikalıların çoğunluğunun kriptonun finansta devrim yaratacağına inandığını ortaya koyuyor.

bu yeni anket Gelecekteki ürünleri için araştırma yapan bir blok zinciri altyapı firması olan StarkWare tarafından görevlendirildi.

StarkWare CEO’su ve kurucu ortağı Uri Kolodny’ye göre,

“Sonuçlar heyecan verici ama aynı zamanda rahatsız edici.

Kripto için büyük coşkuyu vurguluyorlar ve blok zincirinin mevcut kullanımın ağırlığı altında gıcırdadığını gösteriyorlar. Daha akıllı çalışmaya başlamazsak, blockchain artan taleple baş edemeyecek.”

Anket, Amerikalılar arasında kripto kullanımının, özellikle genç yetişkinler arasında zaten yaygın olduğunu buldu.

Tüm katılımcıların yüzde elli üçü, 25 ila 34 yaşındakilerin %68’i ve 35 ila 44 yaşındakilerin %61’i bu görüşe katılırken, kripto para biriminin “finansın geleceği” olduğu konusunda hemfikirdir.

Anket ayrıca, Amerikalıların %17’sinin şu veya bu biçimde kriptoya sahip olduğunu da ortaya koyuyor. Bu sayı, %28’i kripto sahibi olduğunu söyleyen 25 ila 34 yaşındakiler arasında daha da yüksek.

Veriler, çoğu Amerikalı’nın kafasında çevresel kaygıların kripto paranın bir numaralı dezavantajı olduğunu buldu. Tüm katılımcıların yüzde otuz dördü kriptonun karbon ayak izini azaltmanın kendileri için önemli olduğunu söyledi – ancak bu sayı 25 ila 34 yaşındakiler arasında %49’a çıkıyor.

Kolodny, anketin çevresel kaygılarla ilgili bulguları hakkında şunları söylüyor:

“İşlem başına kriptonun karbon ayak izine ilişkin endişeyi ve bunu azaltma hevesini tespit etmeyi bekliyorduk – ancak bulduğumuz devasa seviyelere kadar değil.

İnsanların kriptonun çevresel zorluklarını anlıyor gibi görünmesine hoş bir şekilde şaşırdık.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Sergey Nivens/Alexxxey[ad_2]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img