Analist, Bir Altcoin’in Tüm Kriptolarda En İyi Görünen Grafiğe Sahip Olduğunu Söyledi, İki Ethereum Rakibine İlişkin Görünümü Güncelledi

Deneyimli bir tüccar, Ethereum tabanlı bir altcoin’in piyasadaki en iyi tabloya sahip olduğunu ve iki ETH rakibinin toplanmaya hazır olduğunu söylüyor.

Cantering Clark olarak bilinen takma adlı kripto tüccarı, algoritmik bir stabilcoin sistemi olan Frax’ı (FXS) izlediğini söylüyor.

Tüccarın analizine göre, FXS potansiyel olarak hedefine 42 dolardan ulaşabilir.

“Şu anda daha iyi görünen bir tablo yok.”

Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Yakından takip edilen analist, akıllı sözleşme platformu Avalanche’a (AVAX) da dikkat ediyor. Cantering Clark’a göre, AVAX aynı zamanda benzersiz bir şekilde güçlü bir pazar yapısına sahip ve 2022’nin en yüksek seviyelerini yazdırmakla tehdit ediyor.

“AVAX’ın teknik olarak ne kadar sağlam olduğuna bir bakar mısınız yükseklere doğru bir hamle ararsınız.”

Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Yazma sırasında, AVAX 99.36$’dan işlem görüyor.

Cantering Clark ayrıca merkezi olmayan uygulama (DApp) platformu Near’ın (NEAR) güçlü bir ralli için hazırlandığını söylüyor. o işaret NEAR’ın son günlük mumunun önceki ikisini de aştığını ve 17 doların üzerinde olabileceğini söylüyor.

“Zaten boşluktan YAKIN gönder. Son iki günlük aralığın ve aralığın en yüksek seviyelerinin üzerinde yükselen, yutan mum.”

Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Geçen yılın sonlarında, NEAR ekosistemi ilan edildi yerel projeleri ve girişimleri için büyümeyi teşvik etmek için 800 milyon dolarlık bir bağış toplama çabası. Finansmanın yarısı dağıtılmışken, Cantering Clark diyor tüccarlar dikkat etmelidir.

“Ekosistem için 400 milyon doların üzerinde fon sağlayan NEAR protokolü açıklandı. Böyle bir zamanda arka rüzgarlar. Çalışmayı bırakana kadar bunu kendi yararınıza kullanın.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Gorodenkoff/SensvectorSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img