Analist: Bitcoin ‘Güzel Oynarsa’ Ethereum Metaverse Altcoin ve Akıllı Sözleşme Platformu Toplanacak

Popüler bir analist, popüler bir blok zinciri tabanlı oyun ekosistemi ve bir Ethereum rakibi için rallileri tahmin ederken iki kripto varlığı tüccarlarına dikkatli olmalarını tavsiye ediyor.

Sahte tüccar Altcoin Sherpa anlatır 170.500 Twitter takipçisi, Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) kurucuları tarafından yaratılan ve piyasa değeri 2 milyar doları hızla aşan yeni bir kripto varlığı olan ApeCoin’in (APE) risk/ödül oranına (R:R) karşı temkinli olduğunu söylüyor. .

“Daha düşük zaman dilimlerinde yükseliş piyasası yapısı hala bozulmamış; R:R’nin bir takas için o kadar iyi olduğunu düşünmediğim için ben şahsen buna dikkat ederim.

Yatırım açısından, aynı zamanda [very] yüksek değerleme [in my opinion]. Bununla birlikte, bir dalış satın almayı düşüneceğimi söyledi.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

ApeCoin, 17 Mart’ta 7.40 $ değerleme ile piyasaya sürüldü ve düzeltmeden önceki gün %132 artarak 17.17 $’a çıktı. APE şu anda %5,81 düşüşte ve 12,43$ olarak fiyatlandı.

Altcoin Sherpa da dikkatli kurumsal düzeyde blockchain platformu Fantom (FTM). 19 Mart’ta, yatırımcılara risklerini azaltmalarını tavsiye ettiği bir tweet’i takip ediyor çünkü “tam” bir alt sezon olmayacağını veya altcoinlerin Bitcoin’den (BTC) önemli ölçüde daha iyi performans gösterdiği bir dönem olmayacağını düşünüyor.

“Altcoinleriniz için masadan biraz kaldırmanız için tekrar dostça bir hatırlatma.

2.70$’lık FTM alımınız muhtemelen o seviyeye gelmeyecek, bir sonraki hamlede L’yi alın.

Yazma sırasında, Fantom %1.34’ün üzerinde artışla 1.34$’dan işlem görüyor. FTM en son 21 Ocak’ta 2.50$’a dokundu.

Takma adlı tüccar daha sonra Ethereum tabanlı sanal dünya The Sandbox’a (SAND) bakıyor. Fiyat hareketinin diğer metaverse oyunu Axie Infinity’ye (AXS) benzediğini söylüyor.

“Aylanmadan önceki AXS’e benziyor. AXS sert bir şekilde pompalamaya başlarsa, muhtemelen bazı metaverse öğeleri satın almayı düşünebilirsiniz; Bu geride kalanların da gerçekten iyi iş çıkaracağını düşünüyorum.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Sandbox yazı yazarken %2,15 düşüşle 3,37 $’a düştü.

Kripto stratejisti aynı zamanda iyimser ölçekleme çözüm protokolü hakkında Yakın (NEAR), BTC de yükselirse 16 doları aşabilir.

“BTC iyi oynadığı sürece önümüzdeki haftalarda 16 dolar veya daha üstüne çıkacağımızı düşünüyorum.

Bu 2 aydır kesiliyor, sanırım yakında genişler.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Yakın şu anda %4.94 düşüşte ve 12.21$ değerinde.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Chaosamran_StudioSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img