Analist Jason Pizzino’ya Göre Son Rallinin Ardından Cardano (ADA) için Sırada Neler Var?

Analist ve tüccar Jason Pizzino, piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto varlığının bir haftada %30’un üzerinde artmasının ardından Cardano’nun (ADA) fiyat hareketini inceliyor.

Yeni bir YouTube güncellemesinde, Pizzino anlatır 262.000 abonesi, Cardano’nun tarihinin en uzun düşüş dönemlerinden birini yaşadıktan sonra bir yardım rallisinin ortasında olabileceğini söyledi.

“Temel olarak [Cardano] bir, iki, üç, dört, beş aydır neredeyse dümdüz düştü… Beş ay aşağısı, ADA’nın tüm tarihi boyunca sürekli olarak devre dışı kaldığı en uzun, hatta en uzun periyotlardan biri…

Bundan görebildiğim olumlu şey, muhtemelen bir yardım mitingi zamanı. Piyasalar 0,70 dolar civarında bir tür düşük seviye buldu. Bir önceki 1 dolarlık destek seviyesine geri dönüş yolunu buldu ve görünüşe göre bir sonraki yardım rallisi girişimimizi deniyoruz.”

Kripto analisti, Cardano’nun ani direnç seviyesinin 1,20 dolar civarında olduğunu ekliyor.

Cardano, yazı yazarken son 24 saatte %3’ün üzerinde bir düşüşle 1.09$’a el değiştiriyor.

Pizzino ayrıca, Cardano’nun potansiyel olarak düşüş trendini tersine çevirmeden önce ADA’nın geri çekilmesini ve yükselişli yüksek-düşük bir kurulum oluşturmasını istediğini söylüyor.

“Bu noktada ADA için en iyi senaryo, bu düşüş trendini yakalar, kırar ve ardından kanamayı yavaşlatmaya başlarsak, bence bu ADA’ya 0,75 dolardan daha düşük bir fiyat görmeme olasılığı verebilir…

Özellikle hareket etmeye başladığında herhangi bir şeye atlamak için acele etmem gerekmiyor. Sanırım muhtemelen geri geleceğiz ve bu bölgede 0,80 dolar, belki bir yerde 1 dolara kadar bir fiyatlandırmayı test edeceğiz.”

i

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Sanat FırınıSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img