Analist Michaël van de Poppe – The Daily Hodl’a Göre Chainlink, NEAR ve Diğer Üç Altcoin için Önümüzde Neler Var?

Popüler kripto stratejisti Michaël van de Poppe, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK), Ethereum rakibi Near (NEAR) ve üç ek altcoin için neler olduğunu tahmin ediyor.

Van de Poppe, 580.200 Twitter takipçisine Ethereum’dan daha iyi performans gösterecek bir madeni para bulmak amacıyla Ethereum’a (LINK/ETH) karşı Chainlink’e baktığını söyledi.

“Hâlâ LINK’in portföyünüzde olması gereken devasa bir şey olduğunu düşünüyorum.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe’nin grafiğine bakıldığında, LINK/ETH çifti bir yıldan fazla bir süredir güneye yöneldikten sonra dengeleniyor gibi görünüyor.

Sırada, Van de Poppe’nin yükseliş momentumu oluşturmaya başladığını söylediği akıllı sözleşme platformu Near var.

“Dip fırsatını elde tutmak ve potansiyel olarak satın almak için çok önemli bir destek: 14 dolar civarında bir alan. Direnç puanları: 18 dolar ve 20 dolar bölgesi.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Tüccar listesindeki bir diğer kripto para ise, Fungible olmayan token (NFT) pazarı LookRare’in yerel belirteci olan LOOKS’tur. Van de Poppe’ye göre, LOOKS şu anda 2 ile 3,50 dolar arasında geniş bir aralıkta işlem görüyor.

“Burada 3,50 dolarlık bariyerin etrafında net bir direnç noktası bulunabilir. 2 dolarda net bir destek noktası bulunabilir. Arada, günlük zaman dilimine göre.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Tüccar ayrıca Reserve Token (RSV) olarak bilinen varlığa dayalı stabilcoinin istikrarını kolaylaştıran bir kripto para birimi olan Reserve Rights Token’a (RSR) bakıyor. Van de Poppe, potansiyel bir bükülme noktasında olduğunu belirttiği Bitcoin (RSR/BTC) karşısında RSR’nin fiyat hareketini izlediğini söylüyor.

“Bu noktada çok basit bir tablo.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe’nin grafiğine göre, RSR/BTC’nin yükseliş momentumunu sürdürmek için direnci destek olarak 0.00000005 BTC’den (0.023 $) dönüştürmesi gerekiyor. Aksi takdirde, paritenin 0.017 $ değerinde 0.00000037 BTC’ye düzeldiğini görür.

Analistin radarındaki son madeni para, ses dosyaları için merkezi olmayan bir paylaşım ve akış protokolü olan Audius’tur (AUDIO). Van de Poppe, 1.25 dolardan direnç aldıktan sonra AUDIO için yükselişin devam edeceğini tahmin ediyor.

“Bu iyi görünüyor. Hatta 2.25 dolara doğru devam edebilir. Bu sefer dip alımlar için 1,25 dolara bakıyorum.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Vink Fan/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img