Analist Nicholas Merten, Bitcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyelerini Tüccarların Düşündüğünden Daha Hızlı Kırmak Üzere Diyor

Kripto analisti ve DataDash sunucusu Nicholas Merten, Bitcoin’in (BTC) çoğu tüccarın düşündüğünden daha erken tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağını söyledi.

Yeni bir DataDash YouTube güncellemesinde Merten anlatır 514.000 abonesi, BTC’nin çoğu tahminden çok daha hızlı bir şekilde 65.000 doları yeniden test edeceğini ve hareketi körükleyen temel gelişmelerle birlikte.

“Bitcoin’in bu aralığa kadar tekrar test edebilmesi için insanların burada düşündüğünden çok daha hızlı olacak. [$65k]. Piyasayla birlikte hareket eden biraz daha fazla Bitcoin, birkaç ay önce burada 2022’nin ilk çeyreğinde sahip olduğumuzdan biraz daha emin fiyat hareketi ve birkaç kurumsal yatırımcının bazı pozisyonları satın alması için iyi bir katalizör gerekiyor. , perakende tüccarlar bile ve patlama, fiyatların çok hızlı bir şekilde 65 bin dolara geri döndüğünü görmeye başlıyorsunuz…

Potansiyel olarak, bu tür zikzaklar, döngü ortası düzeltmeler, döngü ortası mitingler yaşadığımız 2021’den bu yana tüm zamanların en yüksek üçüncü yeni ve önemli seviyesine ayarlanıyor… ve bence bu sefer Bitcoin’in tekrar yukarı çıktığını görebiliriz. bu aralık ve tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirledi, ancak bunun üzerine, önceki direnç aralığını daha yüksek seviyelere çıkardı, bunu yeni desteğe dönüştürüyor.”

Merten, Bitcoin’in dirençten desteğe 65 bin doları çevirmesini ve bu desteği yıl sonundan önce kendisini daha önce görülmemiş seviyelere çıkarmak için kullanmasını öngörüyor.

“Genel olarak burada gördüğümüz, bir süredir çizelgeye çizdiğimiz gibi, bu Mayıs rallisini geçtikten sonra, burada ayın ortasında hafif bir geri çekilme yaşasak bile, yine de yükselmeye devam edeceğiz.” burada, Bitcoin fiyatı için yaklaşık 75-90 bin dolara yükselin, aşağı inin ve bu desteği yapın ve Ağustos ya da Eylül’den başlayarak, gerçekten Kasım ve Aralık’ta 150-200 bin dolara kadar kiralamaya başlıyor.”

Kaynak: DataDash/TradingView

Bitcoin, yazı yazılırken son güne göre %1,5 düşüşle 45.825 dolardan işlem görüyor.

IC Fiyat İşlemini Kontrol Edin

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Liu zishan/Sensvector[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img