Analiste Göre Kripto Tüccarları Dogecoin Rakibi Shiba Inu’da Uyuyor – İşte Stratejisi

Zamanında yaptığı altcoin çağrılarıyla büyük bir takipçi kitlesi edinmiş bir kripto tüccarı, Dogecoin (DOGE) ve en büyük rakibinin büyük kazançlar elde etmesi gerektiğini söylüyor.

Altcoin Sherpa olarak bilinen takma adlı tüccar, 171.000 Twitter takipçisine, DOGE’nin SHIB’de mitingleri tetikleyeceği beklentisiyle Shiba Inu’yu (SHIB) biriktirmeyi hedeflediğini söylüyor.

“Strateji: SHIB noktası satın alın (sadece katman/[dollar cost average] in), 1-6 hafta bekletin, bu süre içinde pompalanmasını bekleyin. Kolay %50+. Diğer stratejilerin çoğundan daha iyi performans göstermeli.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Analist, Dogecoin ve rakiplerinin büyük olasılıkla bir araya geleceğini söylüyor ancak SHIB’nin tekniklerini tercih ediyor.

“Bence diğer köpek paraları, eğer doge sert pompalamaya başlarsa muhtemelen pompalanır. DOGE ve SHIB çok yakın [market cap] ama grafiği daha çok sevdiğim için SHIB’yi tercih ediyorum.”

Altcoin Sherpa, Shiba Inu’nun ralli yapmasını beklediği zaman için kesin bir zaman ufku vermiyor, ancak tahmin etmek SHIB, kripto piyasaları sıfırlanmadan önce mevcut döngünün sonunda bir ara parabolik oluyor.

Bitcoin’e (BTC) bakıldığında, popüler analist, piyasa değerine göre lider kripto paranın yakın vadede daha da yükseleceğinden hala emin. Ona göre BTC, mevcut fiyatlardan yaklaşık %22’lik bir sıçramadan önce bir konsolidasyon bölgesinde.

“Bunun artacağına hala eminim. Bu, 55kish IMO’ya gitmeden önceki konsolidasyondur. Tıpkı Ağustos 2021 gibi, 200D EMA’yı çevirdi ve yüksek aralıkta. Pirzola doğrayın ve daha yükseğe çıkın. HTF’de 44 binin altında kapatın ve fikirleri değiştiriyorum.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Altcoin Sherpa, mevcut fiyat hareketini, BTC’nin koşmaya başlamadan önce yatay bir aralıktan kurtulduğu geçen yılın Ağustos ayı ile de karşılaştırıyor.

“Daha düşük zaman dilimlerine bakarsanız, konsolidasyondan çıktıktan sonraki Ağustos 2021’e benzer standart bir duraklama gibi görünüyor.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/AlexRoz/Nikelser Kate/WindAwakeSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img