Analitik Firma Santimentine Göre Bitcoin için Yaklaşan Yarılanma Noktası Neden Farklı Olabilir?

Önde gelen bir kripto analiz firması, Bitcoin’in (BTC) Temmuz 2018’de yarıya inen düzeltme noktasına ulaştıktan sonra son döngüde uzun süreli bir ayı piyasasında mücadele ettiğini söylüyor.

Yeni bir analizde, kripto istihbarat firması Santiment notlar BTC şimdi, önde gelen dijital varlığın genellikle dört yılda bir gerçekleşen yaşam döngüsünün bir parçası olan 11 Nisan’da başka bir yarı yarıya düzeltmeye hızla yaklaşıyor.

“Yarılama, Bitcoin yaşam döngülerinde yaklaşık dört yılda bir gerçekleşen en önemli ekonomik olaylardan biridir. fiyat grafiğinin geçmişine dayanarak, yarılanmaların Bitcoin arzını yarıya indirdiğini ve bunun fiyatta bir pompaya neden olduğunu açıkça görebiliriz.”

Kaynak: Santiment

Santiment’e göre, bu döngü öncekinden farklı zincir içi eğilimler gösteriyor, bu da piyasa değerine göre en iyi kripto varlığının 2018/2019’da olduğu gibi aynı uzun süreli ayı piyasasına katlanmak zorunda kalmayabileceği anlamına geliyor.

Örneğin, Temmuz 2018’deki yaklaşık 600.000’e kıyasla şu anda yaklaşık 900.000 günlük aktif Bitcoin adresi var.

Kaynak: Santiment

Ayrıca, verilere göre, 1.000 ila 10.000 BTC arasında tutan balina yatırımcıları, önceki döngüde aynı noktada olduğundan çok daha fazla Bitcoin satın alıyor.

Kaynak: Santiment

Santiment, dikkat edilmesi gereken önemli fiyat direncinin 50.000 dolar olduğunu söylüyor. Bitcoin bu fiyat noktasının üzerinde istikrar sağlayabilirse, bu döngünün öncekinden farklı olacağı fikrine çok fazla güven verebilir.

Bitcoin, yazı yazılırken son yedi gün içinde %3’ten fazla düşüşle 45.987.21 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Sergey Nivens[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img