Analitik Firması Kripto Uyarısı Verdi, Bir Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Metrik Yanıp Sönen Düzeltme İşaretleri Söyledi

Kripto analitik firması Santiment, kripto para piyasalarındaki son rallinin sona erdiğinin sinyalini verebilecek önemli bir göstergenin altını çiziyor.

içgörü ajansı diyor Hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum (ETH) için kar-zarar oranının yaklaşık altı ayın en büyüğü olduğunu ve bu da ufukta bir düzeltme olduğunu gösteriyor.

“Bitcoin, bugün son 5 ayda alınan en büyük 2. işlem kâr/zarar oranını görüyor (karda 2.64 kat daha fazla).

Ayrıca, Ethereum 4 ayda en büyük 2. değerine sahip (3.03 kat daha fazla kar). Bu yüksek oranlar düzeltmelerin habercisidir.”

Kaynak: SantimentFeed/Twitter

Veri firması da diyor BTC’nin geri çekilmesinin ortasında sosyal medyada “dip satın alma” hakkında çok fazla konuşma yapıldı.

“Bu, Bitcoin’in son 24 saatte -%1.3 düşmesiyle büyük bir fiyat düşüşü olmayabilir.

Bununla birlikte, son iki hafta içinde oldukça fazla FOMO’nun ardından, sosyal platformlarda bazı büyük dip-al iyimserlik var. Bu, son üç haftadaki en büyük kalabalık artışı.”

Kaynak: SantimentFeed/Twitter

Yazma sırasında, Bitcoin son 24 saatte yaklaşık %5 düştü ve 44,202 dolardan işlem görüyor.

Santiment aynı zamanda bakmak İşlem ücretlerinde önemli bir düşüşün Ethereum’un son fiyat artışını nasıl açıklayabileceği.

“Ethereum ücretleri son 8+ aydır gördüğümüzden çok daha uygun fiyatlı. Ortalama gaz ücreti sadece 5,81 dolardır.

Karşılaştırma için, ortalama ücretler 11 Mayıs 2021’de 69.57 dolara ve 8 Kasım 2021’de 62.85 dolara şişti.”

Kaynak: SantimentFeed/Twitter

Ethereum da neredeyse %7,5 düşüşle kırmızıda ve 3.244 dolardan fiyatlandırılıyor.

Son olarak Santiment, eşler arası sanal para birimi Litecoin’e (LTC) dikkat çekiyor. Pazar araştırma firması diyor balinaların son zamanlarda çok sayıda altcoini yuttuğunu söyledi.

“Litecoin şu anda pek çok tüccarın radarında olmayabilir, ancak sessizce 2022’de 100 bin doları (3.458 işlem) aşan en büyük günlük LTC balina işlemi miktarını gördü.

Tipik olarak bu, orta vadeli fiyat yönü değişimlerinin bir göstergesidir.”

Kaynak: SantimentFeed/Twitter

Yazım sırasında, Litecoin son güne göre %8,08 düştü ve 115,97 dolar değerinde.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/jovan vitanovski[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img