Andreessen Horowitz Yeni 515 milyon dolarlık fonla kripto yatırımlarını ikiye katladı

Andreessen Horowitz'in ikinci kripto fonu, risk sermayesi firmasının kripto para birimine yatırım yapmak için belirli alanları hedeflediğini gösteriyor.

Şirket Perşembe günü , kripto para birimi ve blockchain projelerine adanmış “Kripto Fonu II” adlı ikinci bir fon için toplam 450 milyon dolarlık hedefin üzerinde toplam 515 milyon dolar topladığını söyledi . Ayrıca, VC’nin 2018 yazında başlayan ilk kripto fonu için 150 milyon dolardan fazla toplandı.

Yeni fonu duyuran a16z projelerin nesil ödemeleri, merkezi olmayan finansman (Defi), yeni para kazanma modelleri ve Web3 (bir merkezi olmayan internet kavramı) içine bakarak söyledi. Toplam değerin bu yılın başlarında milyar dolarlık kilometre taşını geçtiği DeFi’de, a16z varlıkların birleştirilebilirliğinde yüksek potansiyel gördüğünü söyledi.

“DeFi, finans bileşenlerini açık kaynaklı yazılımları bu kadar güçlü kılan aynı rekombinasyon ve deneylere açıyor” dedi.

Ancak, “hala kripto hareketinin erken dönemindeyiz. Altyapının iyileştirilmesi gerekiyor ve uygulamaların erken evlat edinmeyenlerin kullanımı zor.” Birçok kripto uygulaması oyuncak olarak işten çıkarılıyor. ”

Perşembe günkü blog yazısı, a16z’nin endüstrinin kritik kitleye ulaşmış olabileceğini düşündüğünü gösteriyor.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img