Anonim Olarak Bitcoin Nasil Alınır?

Bir Bitcoin ATM'den kripto para birimi satın almak veya bitcoin satın almak tamamen anonim kalmanın başka bir yoludur

0
917

Herhangi bir ödeme yöntemi için herhangi bir kimlik belgesi vermeniz gerekmez. Bununla birlikte, bazı ATM’lerin üzerinde telefon numaranızı girmenizi gerektirebilecek belirli sınırlar olduğunu unutmayın.

Kimliğinizi göstermek zorunda kalmadan kripto para birimi satın almanın başka bir yolu, herhangi bir süpermarket veya marketten temel ön ödemeli kartlar satın almaktır. Virwox gibi onları kabul edecek bazı platformlar vardır ve bunları bitcoin satın almak veya başka bir biçimde kripto para satın almak için kullanabilirsiniz.

SONUÇ

Kripto para birimi satın almak her zamankinden daha kolay hale geldi. Ancak, sizin için en iyi ödeme yöntemini seçerken göz önünde bulundurmanız gereken faktörler vardır.
Kripto para birimine yatırım yaparken veya Bitcoin satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şeylerden biri seçtiğiniz platformdur. İşlem ücretleri, kredi ve banka kartı desteği, gizlilik, banka veya döviz transferleri, dijital varlık satın almak için ödeme yöntemleri, popüler kripto para birimi desteği ve diğerleri gibi düşünülmesi gereken farklı hususlar vardır.

Kripto para birimi satın aldıktan sonra, büyük miktarlarda para birimlerinde olduğu gibi güvenli bir depolama çözümü bulmalısınız. Bir cüzdan adresi ve özel bir anahtarla yararlanabileceğiniz birçok farklı kripto para birimi cüzdan çözümü vardır. Dijital varlıklarınızı daha uzun süre tutmak isteyip istemediğinize veya çeşitli ödeme yöntemlerini kullanarak günlük olarak işlem yapmak isteyip istemediğinize bağlı olarak, çevrimdışı donanım cüzdanları (kendi özel anahtarlarınızı kontrol ettiğiniz yerde) ve / veya çevrimiçi web arasında seçim yapabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz