ARK Invest’ten Cathie Wood, Bitcoin’i Yıkıcı İnovasyon Dalgasının Parçası Olarak Söyledi, BTC’yi Tesla, Amazon ile Karşılaştırdı

ARK Invest’in kurucusu Cathie Wood, Bitcoin’i (BTC) Amazon, Apple ve Tesla gibi kurumsal devlerle uyumlu bir “yıkıcı yenilik” olarak gördüğünü söyledi.

Yeni bir YouTube videosunda, Wood açıklar Yakın tarihin, yatırımcıların şüphelerine rağmen, yıkıcı teknolojinin nihayetinde piyasa değerinde patladığını nasıl gösterdiği.

“Size satış tarafının ve alıcı tarafının kaç kez ‘Bu şey iflas ediyor’ dediğini söyleyemem. Bu, Jeff Bezos’un hayal gücünün, Wall Street’in hayal gücünün bir ürünüydü.’ Şimdi [Amazon has] 1,6 trilyon dolarlık bir ekonomi.

[It’s] Apple’da aynı. Kimse Apple’ın Nokia ve Motorola’ya karşı kazanabileceğini düşünmedi [and] Ericsson. Nasıl yapabildiler? Apple yoktu [market] paylaş… Apple, cep telefonunu akıllı telefon olarak yeniden tanımladı.”

Wood ayrıca, yatırımcıların elektrikli araç üreticisi Tesla’nın büyüme beklentileri konusunda da iyimser olmadıklarının altını çiziyor.

“Ve hatta Tesla daha yakın zamanda, 2019. Tesla, üretimini ölçeklendiremeyecekti. Para bitmek üzereydi. Büyük otomobil üreticileri onun etrafında daireler çizecekti. Ne biliyorsun? O zamandan beri 20 kat arttı.”

Bitcoin’e gelince, yatırım yönetimi şirketinin BTC’ye ilk alım yaptıklarında şüphecilerle nasıl hesaplaşması gerektiğinin altını çiziyor.

“2015’te Bitcoin’e ilk maruz kaldığımızda, birçok gözlemci temelde reddetti. [our investment] ‘Pekala, bu haritada yolunu bulmaya çalışan bu yeni firmadan bir pazarlama hilesi.’ gibi. Ve tabii ki bunun 6 milyar dolarlık bir piyasa değeri veya ağ değerinde olduğunu düşünüyorum. Bugün yaklaşık 1 trilyon dolar. 2015’ten bugüne kadardı. Yedi yıl – 1 trilyon dolar. 6 milyar dolardan 1 trilyon dolara. Ve unutmayın, insanlar buna bir Ponzi şeması diyordu. Bu tür eleştirilerle ilgili oklara katlanmak zorunda kaldık.”

Bitcoin, yazı yazılırken son yedi gün içinde yaklaşık %0,7 düşüşle 46.649.98 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı geçen ay %18’den fazla arttı.

i

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Resim: Shutterstock/Lord Beard[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img