AVA Lab Yeni Nesil Blockchain Platformu için Halka Açık Test Ağını Başlattı

Merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları oluşturmak için ölçeklenebilir altyapı test için halka açılıyor

Merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları oluşturmak için ölçeklenebilir altyapı test için halka açılıyor

Yeni nesil blockchain platformu AVA, planlanan iki genel test ağı sürümünden ilkini piyasaya sürdü. İlk sürüm, katılımcıların küresel bir doğrulayıcı ağına bağlanmasına ve yüksek hızlı işlemlere katılmasına olanak tanır. Saniyede binlerce işlem hızına ve iki saniyenin altında ödeme kesinliğine ulaşan AVA, en iyi ödeme şirketlerine benzer bir iş hacmi sağlar. Herkese açık test ağının piyasaya sürülmesi, AVA’nın yeteneklerinin bu yılın başındaki ana ağ lansmanı öncesinde denenmesini sağlayacak gibi görünüyor.

AVA platformu, merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamalarının daha etkileyici olmasını ve küresel taleple ölçeklendirilmesini sağlayarak açık finansmanı yeniden tanımlayacak şekilde konumlandırılmıştır. En yeni konsensüs protokolüyle güçlendirilen AVA, herkesin birlikte çalışabilen hem genel hem de özel akıllı sözleşme özellikli blok zincirleri oluşturmasına izin verir. AVA, mevcut Ethereum tabanlı DeFi uygulamaları için hazır destek ile geriye dönük uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Merkezi olmayan uygulamaların AVA’ya taşınması, açık finansmanı vaatlerini ana akım izleyicilere sunma gücü sağlar.

AVA Labs CEO’su Emin Gün Sirer, “Açık kaynaklı bir proje olarak, aktif küresel topluluğumuzun paha biçilmez fikirlerini dikkatle dinliyoruz ve potansiyel kullanıcılar
İciny bir çözüm oluşturuyoruz ve blok zincirlerinin daha önce hiç olmadığı gibi ölçeklenmesine ve bağlanmasına izin veriyoruz.

AVA test ağı, kapasitesini göstermenin yanı sıra, ağ katılımını en üst düzeye çıkarmayı ve gelecekte benimsenmesi için platformu sağlamlaştırmayı amaçlamaktadır. “Mümkün olan en işlevsel ve ölçeklenebilir blok zincirini oluşturmaya odaklandık. Misyonumuz her zaman küresel finans piyasasının ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur. DeFi’yi geleneksel finansa entegre etmeyi uygun hale getiriyoruz ” dedi. AVA Labs COO’su Kevin Sekniqi.

AVA Labs Başkanı John Wu, “AVA, tüm dijital varlıklar için küresel düzenleme platformu olma potansiyeline sahiptir ve bu sadece benzersiz mimari modeli nedeniyle mümkündür.”

CEO emingün Sirer ayrıca

Ödemeler, belirteçler, dijital kimlik, tedarik zinciri ve Nesnelerin İnterneti (IoT) gibi sektörler, AVA ile her iki benzersiz talebi de sağlayan esnek bir DLT platformu olarak ilgilenmektedir. Dünyanın dört bir yanındaki geliştiriciler ve işletmeler artık AVA ile etkileşime girebilir ve genel test ağında açık finans uygulamaları oluşturmaya başlayabilir.

Geçen yıl gizli moddan çıktığından beri, ekip mümkün olan en sağlam ve güvenli ağı kurmaya odaklandı. ” Operasyondan sadece bir yıl sonra AVA test ağını halka açma düşüncemizi ve sözlerimizi hızlı bir şekilde yerine getirme taahhüdümüzü gösterir. Herkesin katılımını, platformun işlevlerini test etmesini ve kodu incelemesini memnuniyetle karşılıyoruz.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img