Avalanche, Polkadot, Cosmos için Gri Tonlamalı Yeniden Dengelemeler

Bu makaleyi paylaş

Grayscale, Sushi ve Synthetix’i DeFi Fonundan da çıkardı.

Grayscale En Son Yeniden Dengelemeyi Duyurdu

Grayscale Investments, 2022’deki ikinci portföy dengelemesini tamamladı.

Varlık yönetimi devi Çarşamba günü yaptığı açıklamada Avalanche ve Polkadot’u portföyüne eklediğini açıkladı. Dijital Büyük Sermaye Fonu. Bitcoin, Ethereum ve Solana benzerlerini de içeren çeşitlendirilmiş fon, yönetim altında yaklaşık 480 milyon dolarlık varlığa sahip. Çığ %1,77 ve Polkadot %1,56 pay alacak. Bitcoin ve Ethereum, fonun neredeyse %90’ını kaplıyor.

Cosmos artık şu özelliklere sahip: Akıllı Sözleşme Platformu Ex-Ethereum Fonu, yönetim altındaki varlıklarda yaklaşık 4,9 milyon dolar olan yeni piyasaya sürülen bir ürün. Akıllı Sözleşme Platformu Ex-Ethereum Fonu, Ethereum rakiplerine odaklanır. Solana ve Cardano’nun her biri fonun yaklaşık dörtte birini oluşturuyor ve Cosmos %5,23’ü oluşturuyor.

Aynı yeniden dengelemenin bir parçası olarak Grayscale, Sushi ve Synthetix’i kendi programından çıkardı. DeFi Fonu. Akıllı sözleşme ağlarına odaklanan yeni fonun yanı sıra DeFi ürünü, yönetim altındaki varlıklarda 8 milyon doların biraz üzerinde olan Grayscale’in en küçük tekliflerinden biri.

Grayscale 18 yatırım ürünü sunarken, Amerikan firması en iyi yönetimi altında 29.5 milyar doların üzerinde varlığa sahip olan Bitcoin Trust ile tanınıyor. Grayscale, kısa süre önce fonu uzun zamandır beklenen bir Bitcoin ETF’sine dönüştürmek için SEC’e başvurdu. Firma, son aylarda başvurunun onaylanması için elinden geleni yapıyor. Yatırımcıları fona yeşil ışık yakmaları için SEC’de lobi yapmaya teşvik etmek için bir kampanya başlattı ve Grayscale CEO’su Michael Sonnenhein geçen hafta reddedildiği takdirde SEC’e dava açmayı reddetmeyeceğini ima etti. Karar hala beklemede.

Açıklama: Yazma sırasında, bu parçanın yazarı ATOM, ETH, SNX, SUSHI ve diğer birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, ancak Decentral Media, Inc. bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu konusunda herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi veya diğer finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu web sitesindeki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesindeki bilgilerin bir kısmı veya tamamı güncelliğini yitirebilir veya eksik veya yanlış olabilir veya olabilir. Eski, eksik veya yanlış bilgileri güncelleyebiliriz, ancak buna mecbur değiliz.

Bu web sitesindeki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım kararı vermemelisiniz ve bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı veya bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına veya başka bir kalifiye finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler veya emtialar hakkında analiz veya raporlama için hiçbir biçimde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

NFT Express: NFT dünyasına adım atmanız

Tatum’da, Solidity öğrenmek veya kendi akıllı sözleşmelerinizi oluşturmak zorunda kalmadan birden fazla blok zincirinde kendi NFT’lerinizi oluşturmayı zaten çok kolay hale getirdik. Herkes konuşlandırabilir…

ETF Başvurusu Reddedilirse Gri Tonlamalı SEC’e Dava Açabilir

CEO’suna göre Grayscale, Bitcoin spot ETF başvurusunu onaylamadığı takdirde SEC’e dava açabilir. Kripto para yatırım devinin bir uygulaması var…

SEC Bitcoin ETF Üzerinde Dururken, Gri Tonlama Kampanyalıyor

Grayscale Investments, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunu spot Bitcoin ETF uygulamasını onaylamaya ikna etmek için destek toplamak için bir kampanya başlattı. Gri Tonlamalı Spot Desteği Hedefliyor…

Grayscale’in Yeni Fonu Ethereum Rakiplerine Odaklanıyor

Solana, Avalanche, Polkadot ve Cardano’nun tümü yeni fonda yer alıyor. Grayscale Öne Çıkanlar Akıllı Sözleşme Platformları Grayscale’in yeni fonu, Ethereum’un en umut verici rakiplerinden bazılarına ışık tutuyor. …

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img