Axie Infinity, Litecoin ve Beş Ek Altcoin için Balina Aktivitesi Yükselişin Ortasında Patlıyor: Analytics Firması

Kripto para analitik firması Santiment, piyasanın toparlanmaya tanık olduğu bir yükseliş trendinde yedi altcoini ortaya çıkarmak için kripto balina işlemlerine bakıyor.

Bir tweet’te, Santiment listeler Balina aktivitesinde %100’den fazla bir artıştan yararlanan piyasa değerine göre ilk 100 kategorisinde yedi kripto varlığı.

“Kripto’nun en büyük 100 varlığı, devasa balina işlemlerinin gerçekleştiğini görmeye devam ediyor. Her zamanki gibi 100.000 $ değerinde işlem tutarının en az İKİ KEZını gören varlıklar arasında şunlar yer alıyor: Litecoin (LTC), Axie Infinity (AXS), Maker DAO (MKR), Chiliz (CHZ), Compound Finance (COMP), TrueUSD ( TUSD) ve Synthetix Ağ Simgesi (SNX).”

AXS, oyna-kazan blok zinciri tabanlı oyun Axie Infinity’nin yönetişim belirtecidir; CHZ ise Chiliz tarafından desteklenen spor hayranları katılım platformu Socios.com’a güç veren Ethereum tabanlı bir belirteçtir.

COMP ve MKR, sırasıyla, merkezi olmayan finans (DeFi) platformları Compound Finance ve Maker’ın yönetim belirteçleridir.

TUSD, dolara sabitlenmiş bir sabit para iken SNX, merkezi olmayan sentetik varlık ihraç protokolü Synthetix’in yardımcı programı belirtecidir.

Santiment aynı zamanda uyarı DeFi platformu Aave’nin (AAVE) büyüyen ağ etkinliğinin ve yükselen fiyatının keyfini çıkarmasına rağmen, tehlike işaretleri yanıp sönüyor. Son iki hafta içinde, AAVE %55’in üzerinde arttı ve yazı yazılırken 221.97$’dan işlem görüyor.

Santiment’e göre, AAVE’nin son 30 gün içindeki Piyasa Değerinin Gerçekleşen Değere (MVRV) oranı aşırı yüksek ve bu bir satışı tetikleyebilir.

“MVRV çok yüksek. Kısa vadeli yatırımcıların kar elde etme ve dolayısıyla fiyatı düşürme riski yüksek.”

Kaynak: Santiment

Santiment ayrıca AAVE’nin balina faaliyetinin hızla arttığını ve tarihsel olarak bunun fiyat düşüşünden önce gelme eğiliminde olduğunu söylüyor.

“Balina işlemlerinin sayısı, fiyatların üst sıralarında yükseliyor gibi görünüyor, yukarıdaki grafikte tarihsel performansın gösterdiği şey bu. Ve geç ani artışlar yerel bir fiyat zirvesine de işaret edebilir.”

Kaynak: Santiment Kontrol Fiyat İşlemi

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/morzan1oneSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img