Az Bilinen Altcoin, Kripto Borsa Devinden Sürpriz Listelemenin Ardından %207 Patladı

Kripto borsası devi Crypto.com, dijital varlık listesini genişletiyor ve bu süreçte bazı büyük rallileri tetikliyor.

takas sadece ilan edildi gelecek vaat eden üç altcoin’in son listesi.

Listede ilk sırada, duyurunun hemen ardından %207 yükselen Alethea Yapay Sıvı Zeka Simgesi (ALI) yer alıyor.

ALI, zeka seviyesini yükseltmek için eğitilebilen, iNFT olarak adlandırılan, benzersiz bir akıllı, değiştirilemez belirteç (NFT) önerisiyle bilim kurgu görsellerini ve kavramlarını meta veriye getirmek için tasarlanmıştır.

Geçen Haziran, Alice adlı ilk iNFT satıldı Sotheby’s müzayede evinde 478.000 dolara satıldı.

Ayrıca birleştirme Crypto.com uygulaması, açık kaynaklı, çok zincirli akıllı sözleşme platformu Astar’dır (ASTR).

Eskiden Plazm olarak bilinen proje, Astar Ağı aracılığıyla Polkadot (DOT) ekosistemi aracılığıyla katman-1 blok zincirlerini, merkezi olmayan finans, değiştirilemez tokenler ve merkezi olmayan özerk organizasyonlar dahil olmak üzere çeşitli yeteneklerle birbirine bağlar.

Yardımcı program belirteci ASTR, bahis ödülleri, işlem ücretleri ve zincir içi yönetişim sunar.

Yazı yazılırken, Astar %14.55 arttı ve 0.19$’dan işlem görüyor. Bir hafta önce ASTR, 0.11 $ olarak fiyatlandırıldı ve toplamda %72’nin üzerinde bir kazanç sağladı.

Crypto.com uygulaması listesinde son sırada yeni başlayanlar birkaç farklı türde bir düzine oyun sunan mobil küresel oyun platformu Wemix’tir (WEMIX).

Wemix, ücretleri düşürmeye yardımcı olmak için hibrit bir kamu ve özel blok zinciri yapısı kullanır ve kripto varlıklarının ticaretinden ziyade kullanıcıların oyun deneyimine vurgu yapılır.

Şu anda, Wemix son güne göre %2,5 düşüşle 4,61$ değerinde. Altcoin, 14 Mart’ta aylık en düşük seviyesi olan 4,18 dolardan %10,2 yükseldi.

Yeni eklenen üç jetondan yalnızca ALI, Amerika Birleşik Devletleri’nde ticaret için kullanılabilir.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Yui Yuize/Andy ChipusSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img