Balina İzleme Sitesine Göre Ethereum Balinaları Bir Metaverse Altcoin’e Dalıyor ve Bitcoin’i Boşaltıyor

WhaleStats’a göre, Ethereum (ETH) balinaları, süreçte önde gelen dijital varlık Bitcoin’i (BTC) bırakırken bir metaverse altcoin’e yığılıyor.

Balina izleme platformu, son yedi gün içinde, en büyük 100 ETH sahibinin blok zinciri tabanlı oyun ekosistemi Sandbox’ı (SAND) ortalama 493.764 $’dan satın alırken, ortalama 501.243 $ değerinde Wrapped Bitcoin (WBTC) sattığını tespit etti. aynı zaman dilimi.

SAND ayrıca 413.765 dolar ile Ethereum balinaları arasında en yüksek çıkışlardan birine sahip, ancak verilere göre toplam net giriş 79.999 dolar.

Sarılmış Bitcoin ise en çok satın alınan tokenlerin ilk 10 listesini kırmadı, ancak yüksek net değere sahip ETH sahipleri arasında en çok satılan beşinci token oldu. WBTC, Bitcoin’e 1:1 sabitlenmiş Ethereum tabanlı bir belirteçtir.

Bitcoin girişi ETH balinaları ile pek iyi gitmiyor olsa da, kripto içgörü firması Glassnode ortaya çıkarır BTC’ye kurumsal girişler ve daha küçük ölçekli yatırımlar artıyor.

“MicroStrategy, 190 milyon dolar daha satın aldı [BTC].

Daha küçük kuruluşlar Bitcoin’i toplu olarak satın alıyor.

Önemli kurumsal akışlar [Grayscale Bitcoin Trust] ve Amaç BTC ETF.

Piyasaya giren yeni sermaye, güçlü bir düzeltme riskini azaltıyor.”

Geçen hafta pozitif giriş yapan diğer önemli tokenler arasında Bored Ape Yacht Club’ın ApeCoin’i (APE), oracle sağlayan ağ Chainlink (LINK), katman-2 Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve merkezi olmayan finans platformu Yearn Finance (YFI) yer alıyor.

Son yedi gün içinde pozitif çıkışlı ek paralar, kripto borsası devi FTX’in yerel tokeni FTX Token (FTT) ve merkezi olmayan türev borsa platformu Serum’u (SRM) içerir.

Kaynak: Balina İstatistikleri
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/LambArtist/Natalia Siiatovskaia[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img