Balina Oyunları? En İyi Kripto Stratejisti, Bunun Mevcut Bitcoin (BTC) Düzeltmesini Sürdüğünü Söyledi

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve tüccarı, Bitcoin’in son geri çekilmesinin arkasındaki katalizör olduğuna inandığı şeyi açıklıyor.

Sahte analist Credible, bu ayın başlarında 322.500 Twitter takipçisine, Bitcoin hala 47.000 doların üzerinde işlem görürken, cepleri derin bir yatırımcının 40.000 ila 44.000 dolar arasında büyük alım emirleri verdiğini söyledi.

“Büyük bir oyuncu, aşağıdaki tweet’imde belirtilen haftalık seviyemizin yeniden testine uygun olarak, 40.000 – 44.000 $ arasında teklif verdi. Görünen o ki, gerçek dip noktamız olan 32.000-38.000 $ arasında bir ton teklifi dolduran aynı varlık. Fiyat, aşağıdaki tekliflerinde manipüle edilebiliyorsa, muhtemelen olacaktır. BTC.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

Kripto stratejisti, 1 Nisan’da yayınladığı ve bir sonraki adımdan önce Bitcoin’in yaklaşık 42.000 dolara geri çekileceğini öngördüğü bir tweet’e atıfta bulunuyordu.

Credible’a göre, düzeltme, büyük varlığın BTC’yi daha düşük seviyelerde biriktirmesine izin verecek.

“Bu son haftalık kapanışla, çok önemli bir seviyeyi geri aldık. Yüksek zaman diliminde bu seviyenin üstünde veya altında kapattığımız son dört kez, birkaç hafta içinde aralığın karşı ucuna geçtik. Bu sefer de aynısını bekliyoruz – 40.000$’lık düşük bir yeniden test ve yükselişin devamı. BTC.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

Bitcoin şu anda 42.000 dolar civarında işlem görüyorken Credible, büyük varlığın siparişlerinin karşılandığını söylüyor.

“Ve sonunda başlıyor. Bitfinex balinası tabağını taze ayı bifteğiyle dolduruyor. Grafiğin altındaki hacimdeki ani artışlar, tekliflerin sahte olmadığını, doldurulduğunu gösteriyor. BTC.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

Credible, Bitcoin için kısa vadeli bir düşüş tablosu çizse de, düzeltme tamamlandıktan sonraki günlerde bir BTC rallisi öngörüyor.

“Haftalık mum iki gün içinde kapanıyor ve bunu bir yükseliş testi olarak sürdürmek için burada gösterilen MAVİ bölgenin içinde/üstünde kapatmak istiyoruz. Hafta içi daha da düşebiliriz – önemli olan kapanış. Piyasa yapısında düşük bir zaman dilimi kırılması ve ardından daha yüksek bir dip ile ilgili daha fazla onay.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

Kripto stratejisti, Glassnode’dan bir yıldan fazla bir süredir hareketsiz kalan artan Bitcoin miktarını gösteren verilere de atıfta bulunuyor.

“Bir olmak sorun değil [bear] sadece burada olma. BTC.”

Kaynak: Plan C/Twitter

Grafiğe bakıldığında, Bitcoin tarihsel olarak metrik yeşil bölgeye her vurduğunda güçlü bir boğa rallisi başlattı.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/WhiteBarbie/mim.girl[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img