Banking Behemoth HSBC Özel Müşterileri için Yeni Metaverse Fonu Başlatıyor: Rapor

İngiltere merkezli çok uluslu banka HSBC’nin Asya’daki yüksek değerli ve ultra yüksek net değerli özel müşteriler için yeni bir metaverse fonu sunduğu bildiriliyor.

Buna göre ReutersHSBC, altyapı, bilgi işlem, sanallaştırma, deneyim ve meta veri deposu ekosisteminin keşfine yatırım yapan bir “Metaverse İsteğe Bağlı Strateji” portföyünü başlattı.

Metaverse, kullanıcıların gerçek ve sanal alanları birleştiren alternatif bir dünyada çalışmasına, sosyalleşmesine ve oynamasına olanak tanıyan, kripto alanında gelişmekte olan bir sektördür. Meta veri deposu, değiştirilemez belirteçlerin (NFT’ler) ve oyna-kazan oyunlarının yeni ortaya çıkan kripto sektörlerinin buluştuğu yerdir.

HSBC’de Asya Pasifik Yatırımlar ve Varlık Çözümleri için İhtiyari ve Fonlar Bölge Başkanı Lina Lim, şunları söyledi:

“Meta veri tabanı ekosistemi, henüz başlangıç ​​aşamasındayken hızla gelişiyor. Farklı geçmişlere ve büyüklüklere sahip şirketler ekosisteme akın ederken, bu alanda birçok heyecan verici fırsat görüyoruz.”

İsteğe bağlı portföyün, yüksek varlıklı yatırımcılara ve Hong Kong ve Singapur’daki akredite yatırımcı müşterilere yönelik olduğu bildiriliyor.

HSBC’nin yeni fonuyla ilgili rapor, bankanın platformunda bir sanal arazi arsası satın almak için oyna-kazan blockchain oyunu The Sandbox (SAND) ile bir anlaşma imzalamasının ardından geldi. HSBC, meta veri tabanındaki e-spor ve oyun tutkunlarıyla etkileşim kurmak için dijital gayrimenkulü geliştirmeyi ve kullanmayı planlıyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Sanat Fırını/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img