BetFury Pazarlama ve Halkla İlişkiler Lideri Kate Fury ile Şirketin Çevrimiçi Oyun Endüstrisinde Nasıl Biriktirdiği Konusunda Röportaj

ÇEVRİMİÇİ kumar, milyarlarca dolarlık bir iştir. Dünya çapında birden fazla ülke buna erişebilir. Kripto para birimleri popüler hale geldikçe, farklı endüstriler ödeme yöntemleri olarak jetonlar ve diğer kriptoları sunmaya başladı.

BetFury, adil ve sorumlu kumar oynamayı teşvik eden dahili olarak geliştirilmiş ürünler ve diğer iyi bilinen geleneksel kumarhane oyunları sunan en hızlı yükselen hepsi bir arada çevrimiçi kumarhanelerden biridir.

Kate Fury, Pazarlama ve Halkla İlişkiler Lideri BetFuryçevrimiçi kumar endüstrisi büyüdükçe platform, mevcut geliştirme girişimleri ve hedefleri hakkında bizimle paylaştı.

S – Çevrimiçi kumarhane endüstrisi şimdi daha önce hiç olmadığı kadar büyük bir patlama yaşıyor. Ancak sektörün ne kadar geliştiğini incelemeden önce, bize BetFury’nin kumar sahnesine ilk nasıl girdiğinden biraz bahseder misiniz?

Kate – Yolculuğumuz TRON blok zincirinde bir Dapp platformu olarak başladı. O zamanlar (2019 yılı), yeni başlayan bir izleyici kitlesini çekmek için en kolay seçenek buydu. Ek olarak, geliştiricilerimiz blok zincirinde basit oyunlar oluşturma konusunda deneyime sahipti. TRON ağı, bir WEB 3 cüzdanı kullanarak rahat bir giriş yapmayı mümkün kıldı ve işlemler çok ucuzdu, bu nedenle yaklaşık yarım yıl boyunca sadece bu yönde çalıştık. Yüksek kaliteli hizmet, hızlı geliştirme ve 7/24 samimi destek, TRON izleyicisinin sevgisini kazanmamızı sağladı. Bir süre sonra, küresel kripto pazarına girme zamanının geldiğini anladık ve ekibimiz Bitcoin, Ethereum, USDT gibi en iyi para birimlerinde oynama yeteneğini ekledi. Bugün 12’den fazla ağda 50’den fazla para birimini destekliyoruz. O zaman çoklu para birimine doğru hareket konusunda doğru seçimi yaptığımızı düşünüyorum.

S – BetFury ekibi dünyanın her yerinden kripto meraklılarını bir araya getirdi – çevrimiçi kumar arenasında konum için yarışan çok sayıda rakibi göz önüne alındığında muazzam bir başarı. BetFury markasını olduğu gibi oluşturmaya nasıl başladınız?

Kate – 10 kişilik bir ekiple startup olarak başladık. Her birimizin farklı bir deneyimi oldu. Birisi daha önce pazarlamadaydı, biri hırslı bir kumarbazdı ve bunun rakiplerle nasıl çalıştığını anlamıştı. Kripto hakkında metinler yazma deneyimi olan bir gazeteciydim. CEO, tasarımcılar, destek ile birlikte büyük bir ofiste oturduk ve sürekli olarak konumumuzun nasıl olması gerektiğini, hangi metinlerin özelliklerimizi satabileceğini, kullanıcıların dikkatini nasıl çekebileceğimizi konuştuk. “Sen oyna – biz öderiz” sloganımız, üç günlük tartışmaların ardından bir ürün lideriyle geldi. Marka renkleri yavaş yavaş ortaya çıktı, arsaya göre Satoshi’nin oğlu olan maskotumuz Fury hakkında bir çizgi film yarattık. sahip olmak için BetFury Artık tanınan marka, hepimiz çok ilgiliydik. Bunu hatırlayarak, tek bir fikirle yanmanın ne kadar önemli olduğunu anlıyorum, sonra kullanıcılar bunu hissediyor ve bu da güçlü bir marka yaratmaya yardımcı oluyor.

S – Çevrimiçi kumar sahnesinde adınızı duyurmaya başladığınızda, düşünce süreci nasıldı? Amacınız başlangıçta bir ses çıkarmak ve müşterileri çekmek miydi – yoksa yavaştan alıp pazarın nabzını gözlemlemek ve hissetmek mi?

Kate – Ana hedefimiz, tüm kripto kumarbazlarının takdirini almaktı ve öyle olmaya devam ediyor. En başından beri, platform tanıtımı için en havalı fikirler genellikle CEO’muz tarafından üretilir. Kripto alanında engin bir deneyime sahip, trendleri takip ediyor ve yakında nelerin konuşulacağını biliyor. Hala standart şirketler gibi bir, iki veya beş yıllık uzun vadeli planlamalarla çalışmıyoruz. Kumar ve kriptodaki trendleri araştıran bir ürün ekibi var, bu yüzden BetFury’yi aslında bu alanlarda eşit olarak geliştiriyoruz. Ayrıca sosyal ağlarımızda, tematik gözden geçirenler ve forumlarda topluluk geri bildirimi topluyoruz. Yeni özellikleri planlamak için çok yardımcı olur. Yeni bir trend hızla ortaya çıkıyor (NFT’de olduğu gibi) ve sadece bir hafta içinde ürünümüze nasıl katılacağımızı anlıyoruz.

S – Çevrimiçi olsun ya da olmasın, her işte üstesinden gelinmesi gereken en büyük engellerden biri, kitlelere nasıl ulaşılacağıdır. Elimizin altındaki teknolojinin konforuyla, müşterilerinizle tabana temas etmeye nasıl gidiyorsunuz? Bu bölümde herhangi bir sorun var mı ve varsa bununla nasıl başa çıkıyorsunuz?

Kate – Kitlemizin kim olduğunu anlamamız bizim için çok önemli. Bunun için anketler yapıyoruz, ayrıca topluluk yöneticilerimiz ve uluslararası yöneticilerimiz sürekli olarak geri bildirim topluyor. Önemli bir şeyin farkına vardık – insanlar kendi yaşamları ve hobileriyle içtenlikle ilgilendiğinizi her zaman hissederler. Önceden, ekip bir sohbette kullanıcılarla doğrudan iletişim kurarken, şimdi odalarımızda ve topluluklarındaki ortaklarla AMA oturumlarını kullanıyoruz. Bu, iletişimi daha da yakınlaştırmamıza, marka bilinirliğini ve yaptığımız işe bağlılığı artırmamıza olanak tanır. Ayrıca topluluğumuzdaki faaliyetler için ödüller verdik. BFG jetonları. Böylece, yeni kullanıcılar otomatik olarak jetonumuzun sahibi olurlar ve eskileri en azından varlıklarını ve projemize olan bağlılıklarını arttırır. Aslında toplumla nasıl iletişim kuracağımız konusunda hiçbir anlaşmazlığımız yok çünkü önceden belirlenmiş bir ses tonu var. Belgeleme gibi anların güçlü bir marka oluşturmak için de önemli olduğunu düşünüyorum, çünkü herkesin bir bilgi alanı oluşturmaya katılımını anlaması gerekir.

S – İtibar riski, bir şirketin veya kuruluşun itibarına veya konumuna yönelik bir tehdittir. Bir çalışanın veya çalışanların eylemlerinin bir sonucu olarak veya diğer faktörler yoluyla doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilir. Bunları nasıl denetler ve her şeyin plana göre çalıştığından emin olursunuz?

Kate – Sektörümüzde, insanların platformun kullanım şartlarını okumaması ve daha sonra reşit olmama veya oyun oynarken para kaybetme hakkında incelemeler yazmaması durumunda, ana itibar riskleri ortaya çıkar. Elbette bu tür durumlar %100 engellenemez ancak bu tür kullanıcılarla iletişim kurmaya, cevap yazmaya ve bu tür vakaları kapatmaya çalışmaya devam ediyoruz. Bana öyle geliyor ki en kötü şey, şirketin sessiz kalması ve hiç kötü eleştiri yokmuş gibi davranması. Tabii ki, bazen para çekme gecikmeleri veya kazançlar için uzun kontroller gibi teknik sorunlar olabilir. Bunlar kullanıcılar için hoş olmayan durumlardır. Bu tür davaların işlenmesini de hızlandırmaya çalışıyoruz. BetFury, durumu kontrol eden özel bir kalite departmanına sahiptir. Forumlarda ve hakemlerde davaları kapatmaktan bahsedersek, bu esas olarak PR ekibim tarafından yapılır.

S – Bitcoin ve Ethereum gibi popüler kripto para birimlerinden herhangi birini kullanarak çevrimiçi bir kumarhanede kumar oynamak artık çok kolay. Aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca çevrimiçi kumar kumarhanesi var. Çok istiflenmiş bir sektör. Seni ayıran nedir? Başkalarında olmayan hangi özelliklere sahipsiniz?

Kate – Artık platform, ünlü sağlayıcılardan 5000’den fazla oyun içeriyor, ancak oyun yönü ile sınırlı kalmamaya çalışıyoruz. BetFury, kullanıcıların oynarken benimsediği dahili bir BFG belirtecine sahiptir. Biswap, ApeSwap, Cointiger, Pancake gibi tanınmış borsalarda işlem görmektedir. Ayrıca platformumuz, toplam kayıp fon havuzundan TOP kripto para birimlerinde günlük ödemelerle BFG stake gibi benzersiz ürünlere sahiptir. Çok uzun zaman önce, kullanıcıların para yatırmadan gerçek para kazanabilecekleri Ücretsiz Oynama seçeneğini kullanıma sunduk. Ayrıca, BetFury’de herhangi bir oyunu oynamak için ücretsiz kripto alabilirsiniz. Bu nedenle, ortalama bir kripto kullanıcısının bizimle vakit geçirmesini ilginç kılmak için büyük özen gösteriyoruz.

S – Son soruyu ele alırsak – aynı ürünleri sunduğunu düşündüğünüz ve sizinkine benzer bir pazarlama stratejisine sahip olduğunu düşündüğünüz belirli bir rakip var mı? Örneğin, BNB Zincirinde başlatılan BetFury’nin dahili tokeni olan BFG hakkında konuşun – onu büyüyen hayran kitleniz için çekici kılan nedir?

Kate – Bana öyle geliyor ki bu projelerin hiçbiri eşit derecede kripto ve kumar yönergeleri geliştirmiyor. Rakiplerimizin birçoğunun kendi jetonları vardır, ancak faydaları sınırlıdır: oynamak, takas etmek, hepsi bu. Birçok kullanım seçeneği sunarak jetonu oyun alanından çıkarmak istiyoruz. Bugün BFG belirteci, CCtip aracılığıyla Telegram ve Twitter’da takas edilebilir, çiftleştirilebilir, ödüller için kullanılabilir. Bunu ayrıca Biswap platformundaki Squid NFT World oyununa ve NFT stake etme özelliğine ödül olarak entegre ettik. Tabii ki, ana cazibe BetFury Staking’dir. Sadece hesabınızda BFG jetonları tutar ve her gün havuzdan kripto para birimi alırsınız. Bazı kullanıcılarımız şimdiden üç kez yatırımlarını iade etti. Bunun hakkında uzun uzun konuşabilirim ama umarım sorunun özüne cevap verebilmişimdir.

S – BetFury bahisleri (punto amaçlı) sektördeki diğer yüksek roller üstlenebileceğinden, bu günlerde meşgul olduğunuz şeylerden bazıları nelerdir? Artı işaretlerinizde özel olarak ne var? Üstünlük kazanmak için daha fazla geliştirmekle ilgilendiğiniz şeyler.

Kate – Daha rekabetçi olabilmek için güzellikler sunmanın gerekli olduğunu anlıyoruz. Şimdi yeni bir bonus sistemi, şeffaf ve ilginç koşullara sahip yeni bir ortaklık programı geliştiriyoruz, ayrıca VIP kullanıcılar için ayrı bir hesap ve sohbet odası üzerinde çalışıyoruz.

S – BetFury, çevrimiçi kumarhane operasyonundaki en iyi liderlerden ve yöneticilerden bazılarının bulunduğu geniş bir listeye sahiptir: VIP Desteğiniz, Pazarlama, diğer Destek ekipleriniz, Uluslararası yöneticileriniz ve topluluk yöneticileriniz var. Bu kadar profesyonel ve uzmanla çalışmak nasıl bir şey?

Kate – Dünya çapında 150’den fazla çalışandan oluşan gerçekten çok havalı bir ekibimiz var. Platformun ilk günlerinden beri çalıştığımı düşünürsek, böyle bir ilerlemeyi görmek çok ilham verici. Şirketimize en iyi deneyimi getiren yeni insanlar sürekli olarak geliyor. Bu nedenle, biri gittiğinde, aynı derecede acıyor.

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img