Binance Coin (BNB) Aylık Kazanç Ortalaması Yükseldi

13 Mart’ta 2020 d en düşük seviyesine 6.34 $ ‘dan düştüğünden beri, Binance Coin (BNB) % 151.48 kazanarak 4 haftanın en yüksek seviyesi 15.93 $’ a ulaştı. Chainlink’in (LINK) aksine, BNB destek olmak için sistematik olarak çoklu direnç seviyelerini çevirdiğinden iyileşme yavaş ve istikrarlı olmuştur.

Birçok Binance IEO’su, yatırımcıların BNB’yi kullanmasını gerektirdiğinden  etkinlik tarafında oluşan hype ile birlikte BNB alımlarını teşvik etmektedir.

Günlük zaman diliminde, mevcut ilerlemenin güçlü alım hacminin birkaç gününde gerçekleştiğini görebilirsiniz. Şu anda nispi güç endeksi 60’da ve yükseliş bölgesine yükseliyor ve Chaikin Para Akışı alıcıların BNB ile ilgilenmeye devam ettiğini gösteriyor.

Bu seviyenin altında 15 dolarlık bir destek de var ve eğer daha derin bir geri çekilme gerçekleşmiş tüccarlar% 50 Fibonacci düzelme seviyesiyle uyumlu bir nokta olan 14.06 $ ‘a bakacaksa. % 50 Fib seviyesinin altına düşme de kama desteğinin yükselmesine neden olur, ancak VPVR 12.23 $ ‘dan satın alma faizi gösterir.

Ayrıca, günlük zaman diliminde BNB’nin 19.45 $ ve 22 $ hedefiyle yükselen bir kamada işlem gördüğü iddia edilebilir. % 61.8 Fib seviyesinin direnç olarak davrandığı göz önüne alındığında, kısa vadeli bir senaryo 14.50 $ ‘lık bir yeniden test, ardından 15.87 $’ dan (% 61.8) 17.22 $ ‘a kadar başarılı bir yükselis ve ardından daha önce belirtilen hedeflere bir kalkış getirebilir.

Temel olarak, tüm destekler Fib seviyelerine göre sıralanmıştır, bu nedenle trader’lar ticaret hacmine ve daha yüksek düşüşlere dikkat etmelidir.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img