Binance Şanghay’da Açık Ofise – “Evet” Dedi

Binance ilerledi ve imkansızı başardı gibi görünüyor. Bir dönüm noktası hareketinde, CEO Changpeng Zhao (CZ) Binance Academy'nin resmen Şanghay'da bir ofis kuracağını duyurdu.

Binance ilerledi ve imkansızı başardı gibi görünüyor. Bir dönüm noktası hareketinde, CEO Changpeng Zhao (CZ) Binance Academy’nin resmen Şanghay’da bir ofis kuracağını duyurdu.

Binance, Şanghay’daki Office ile “Kilometre Taşı” na ulaştı

Bugün Twitter’a gelen CZ, Binance Academy ekibinin başarısını alkışladı. Yerel hükümetle bir “kilometre taşı anlaşması” yapabilirler ve Çin’de yasal bir fiziksel varlık açabilirler.

 

Çin yerel haber sitesi Blockbeats’e göre, Binance China’nın çekirdek ekibi, Lingang Xinyefang ve Lingang İnovasyon Yönetimi Koleji’nin Şangay’da bir “araştırma enstitüsü” kurmak için güçlerini birleştirecek.

İlgili tüm oyuncular, Çin’in temel blok zinciri stratejisinin araştırılmasını desteklemek için “ilgili endüstriyel ve teknolojik avantajlarından” yararlanacaklar. Buna endüstri uygulama geliştirme, yetenek eğitimi ve eğitim dahildir.

Ofise yerel yönetim onay mührü veren resmi imza töreni bugün gerçekleşti. Ve CZ onları büyük başarı için tebrik etti. Ne de olsa Çin, topraklarındaki kripto para şirketlerine kötü bir şekilde karşı çıkıyor.

Bir takipçi Crypto Godfather ve Block Journal CEO’su şunları söyledi:

Tebrikler. İnsanların fark ettiğinden daha büyük bir adım.

CZ’nin cevapladığı:

Evet, çoğu insan yeni meydana gelen değişimi anlamayabilir. Ama sorun değil.

Çin Kripto Paraya mı Geliyor?

CZ, başarının büyüklüğüne işaret ederken, bunların yine de “bebek adımları” olduğunu söyledi. Yine de, doğru yönde bebek adımları, yanlış adımdaki dev adımlardan daha iyidir.

 

Bununla birlikte, Binance’ın şimdi Şanghay’da resmi bir ofisi olması, hükümetin Bitcoin’de yumuşak olduğu anlamına gelmiyor. Ofisin blockchain teknolojisini araştırmak için onaylandığını fark edeceksiniz.

Fikrinizi sadece birkaç ay önce Kasım 2019’a kadar yayınlayın. Çin hükümeti, çılgınlığı temizleyen, ofisleri kapatan ve … Binance’in Şanghay’daki ofisi de dahil olmak üzere binalara baskın düzenlediği bir kripto para birimine girmiş gibi görünüyordu.

The Block’un borsa bürosuna baskın düzenlediği hakkındaki bir makalesi yayınlandıktan sonra, CZ şiddetle şunları söyledi:

Polis yok, baskın yok, ofis yok. Umarım bu FUD bloğunu okumak için para ödemedin.

Binance’in Şanghay’da bir ofisi olduğu defalarca reddedildi. Aslında, CZ daha sonra, Blok’a yanlış raporlama ve Binance ismine zarar verdiği için dava açacağını belirtti.

Binance’in Şanghay’da ofisi olmadığını ve raporun yanlış olduğunu iddia ederek şunları ekledi:

Şangay’da çok sayıda boş ofis var, eminim bir fotoğraf alacaksınız. Çin’de zaten dolaşan bir fotoğraf (bir koridorun) var.

Daha sonra, ofislerin zaten modası geçmiş kavramlar olduğu ve o zamanın devam ettiği argümanına döndü:

Dört ay sonra ofisler modaya döndü. Yerel Çin hükümeti tarafından resmi olarak onaylandığı sürece.

 

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img