Binance.US İlk Finansman Turunda 4,5 Milyar Dolar Değerinde

Bu makaleyi paylaş

Dünyanın en büyük kripto borsasının Amerikan kolu olan Binance.US, ilk finansman turunu kapattı. Şirket, 4,5 milyar dolarlık bir değerlemeyle 200 milyon doların üzerinde para topladı.

Binance.US Yükselişi Tamamladı

Binance’in ABD dalı ilk sermaye artışını tamamladı.

İçinde bir çarşamba blog yazısı, Binance.US, ilk finansman turunu tamamladığını ve 4,5 milyar dolarlık bir değerlemeyle 200 milyon doların üzerinde bir artış sağladığını duyurdu. Tur, RRE Ventures, Foundation Capital, VanEck ve Circle Ventures dahil olmak üzere tüm yıldızlardan oluşan bir risk sermayesi şirketleri grubunu çekti. Artış ayrıca Gaingels ve Gold House gibi çeşitli çeşitlilik, eşitlik ve katılım odaklı firmaları da içeriyordu.

Bu, şirketin ilk sermaye artırımı olmasına rağmen, ana şirketi Binance’in başarısı sayesinde şirket, 10 haneli yüksek değere ulaştı. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 2018’de son sermaye artışını gerçekleştirdi ve bu da değer vermeyi zorlaştırıyor. Ancak, şirketin hisselerinin %90’ına sahip olan Binance CEO’su Changpeng Zhao, tahmini 65 milyar doların üzerinde gerçek zamanlı net değere sahip olmak.

Binance.US, yeni edindiği fonları ticaret platformunu geliştirmek, ABD’li müşteriler için bir dizi yeni ürün ve hizmet geliştirmek ve piyasaya sürmek ve eğitim girişimleri yoluyla Binance.US markasını tanıtmak için kullanacağını söyledi.

Hizmetlerini küresel olarak sunan birçok kripto borsası gibi Binance de ABD’li müşterilerin yerel düzenlemelere uymasını sağlamak için ayrı bir platform oluşturdu. Binance.US, üç yıl önce kuruluşundan bu yana kârlı bağımsız bir işletme haline geldi ve firmanın CEO’su Brian Shroder’a göre “ABD’nin en hızlı büyüyen borsası” oldu. Coinbase gibi diğer ABD borsalarına kıyasla teklifleri sınırlı olsa da Binance.US şu anda 85’ten fazla kripto para birimini ve 190 işlem çiftini desteklemektedir.

Açıklama: Bu yazıyı yazarken, yazar ETH’ye ve diğer birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, ancak Decentral Media, Inc. bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu konusunda herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi veya diğer finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu web sitesindeki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesindeki bilgilerin bir kısmı veya tamamı güncelliğini yitirebilir veya eksik veya yanlış olabilir veya olabilir. Eski, eksik veya yanlış bilgileri güncelleyebiliriz, ancak buna mecbur değiliz.

Bu web sitesindeki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım kararı vermemelisiniz ve bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı veya bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına veya başka bir kalifiye finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler veya emtialar hakkında analiz veya raporlama için hiçbir biçimde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

NFT Express: NFT dünyasına adım atmanız

Tatum’da, Solidity öğrenmek veya kendi akıllı sözleşmelerinizi oluşturmak zorunda kalmadan birden fazla blok zincirinde kendi NFT’lerinizi oluşturmayı zaten çok kolay hale getirdik. Herkes konuşlandırabilir…

Binance CEO’su Servetini Hayırseverliğe Bağlamayı Planlıyor

Kriptodaki en zengin kişi olan Changpeng “CZ” Zhao, servetinin %99’una kadar bağış yapmayı planladığını söyledi. CZ, Servetinin Çoğunu Bağışlamayı Planladığını Söyledi…

SEC, Binance.US’nin Ticari Ortaklarını İnceliyor

Wall Street Journal’a göre ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Binance.US’nin iki ticari iştirakini araştırıyor. İki Firma Soruşturuyor İki ticaret firması hakkında soruşturma açıldı…

CZ: Binance “Her Ekonomik Sektöre” Genişleyecek

Binance, kripto endüstrisinin dışında çok daha fazla işletmeye yatırım yapmayı planlıyor. Geçen ay şirket, ABD’de yayınlanan Forbes yayınından 200 milyon dolarlık hisse aldı. Binance’in Geleceği…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img