Bitcoin 400.000 Dolara Ulaşacak!

Max Keizer, Jim Rogers, Mark Cuban ve Peter Schiff gibi bitcoin uzmanlarının her şeyi anlayacağına ve anladıklarında bitcoin'e büyük yatırım yapacağına inanıyor.

Popüler televizyon kişiliği Max Keizer, bitcoin şüphecilerinin sonunda anladıkları zaman bitcoin üzerinde her şeyin büyük olacağına inanıyor. Medya kanalı RT’de yayınlanan bir finansal program olan Keizer Report’un sunucusu, son zamanlarda özellikle üç bitcoin muhabiri seçti ve cuma günü tweet attı:

Peter Schiff, Jim Rogers, Mark Cuban ve diğer ön madeni paralar, devasa pent-up bitcoin satın alma talebini temsil ediyor. Sonunda anladıklarında, büyük satın alımlarla hepsi bir arada olacaklar. Ben% 100 bunu garanti ederim. dedi.

Keizer, Jim Rogers hakkında konuştu çünkü ünlü yatırımcı geçen hafta bitcoin değerinin sıfıra düşeceğini düşündüğü için hükümetler kripto para biriminin gelişmesine izin vermeyeceğini söyledi.

“Peter Schiff, bitcoin satın almayı ne kadar uzun süre beklerse, panik satın alma o kadar büyük olur. Tahminimce 50.000 dolar onu tetikliyor, ”diye yazdı.

Keizer, Daha sonra 229.1K takipçisine, “Schiff’in panik satın almak için hangi fiyatı tetiklediğini düşünüyorsunuz?” Diye bir anket yapmaya başladı. Seçenekler $ 25K, $ 50K, $ 100K ve $ 200K idi. Çoğu seçmen, bitcoin fiyatı 25.000 dolar olduğunda, Peter Schiff’in panik satın alacağına inanıyor.

Peter Schiff Keizer’a cevap verdi: “Seçim yok, çünkü bu anket bir sahtekarlık. Bitcoin satın almama neden olacak kadar yüksek bir fiyat yok. Ayrıca, bitcoin’in aslında anketteki fiyat noktalarından herhangi birinde işlem yapması pek mümkün değil. ” 245,6 bin takipçisine kendi başına bir anket hazırladı: “Bitcoin’in fiyatı Max Keizer’in havluya atması ve satması için ne kadar düşük kalmalı?” Basın zamanında seçmenlerin %71,8’i Keizer’in “0’a indireceğine” inanıyor. Keizer, BTC fiyatının 400.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor .

Bu arada, giderek artan sayıda kurumsal yatırımcı bitcoin’e giriyor. Son zamanlarda yapılan bir araştırmada Fidelity Digital Assets , ABD ve Avrupalı ​​kurumsal yatırımcıların çoğunun kripto para birimlerinin portföylerinde bir yer olduğunu düşündüklerini buldu. Ayrıca, milyarder hedge fon yöneticisi Paul Tudor Jones geçtiğimiz günlerde varlıklarının %2’sinin bitcoin’de olduğunu açıkladı.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img