Bitcoin Atm’sinden Kripto Para Satın Almak

Bitcoin Atm'sinden Kripto Para Satın Alma Nasıl Yapılır?

0
905

Bitcoin her geçen gün ün kazanarak şüphesiz hayatımızın bir parçası haline geldi. Yüksek teknolojisi ve kullanım avantajları ile büyük bir ilgi görüyor. İnternet alışverişleri, mağazalar, restoranlar, casino oyunları vb. bir çok alanda ödeme sistemi olarak bitcoini görebilirsiniz. Aynı Bitcoin ATM’leri de oldukça yaygınlaşmaya başladı.

Bitcoin ATM kullanmak, Bitcoin’i nakit olarak satın almak için başka bir seçenektir (2 yönlü makineler de satışa izin verir). Aslında, şimdi dünya çapında 4.000’den fazla makine var. ATM’ler yaygındır ve oldukça basittirler. Parayı girmeniz ve cihazın taraması için QR kodunu sağlamanız gerekir, daha sonra miktarı seçtiğiniz ödeme yönteminde otomatik olarak gönderir. Bu, kripto para birimini nasıl satın alacağını öğrenenler için özellikle kolaydır.

Örneğin İsviçre’deki insanlar , ülkedeki neredeyse tüm tren istasyonlarından Bitcoin satın alabilirler . Bitcoin’i nakit olarak satın almanın ne kadar kolay olduğunun bir başka işareti, 1 Ocak 2019’dan itibaren yakında Bitcoin kuponlarını satacak binlerce mağazabulunmaktadır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz