Bitcoin Bir Engeli Aştıktan Sonra 70.000 Dolara Çıkıyor: Kripto Analisti Nicholas Merten

Popüler kripto analisti Nicholas Merten, Bitcoin’in 70.000 $’a doğru bir baskının ortasında olduğunu ve oyunda bir kritik direnç seviyesi kaldığını söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda Merten, 514.000 YouTube abonesine Bitcoin’in şu anda 48.000 ila 50.000 dolar arasında büyük bir direnç noktasıyla karşı karşıya olduğunu söyledi.

Analist, BTC’nin 50.000 $ aralığını inandırıcı bir şekilde parçalamak için bir sonraki girişimini yapmadan önce, önümüzdeki ayın daha iyi bir kısmı için mevcut seviyelerde mücadele edeceğini tahmin ediyor.

“Bu arada, fiyatın yarın dikey gitmesini çok isterim, muhtemelen fiyatın bu aralığı yeniden test etmeye başladığını, orada kırıldığını, biraz konsolidasyona başladığını, hatta biraz oynaklık olabileceğini göreceğiz. hatta 50.000 dolara kırabilir ve oradaki direnci kırabilir. Odaklanmak istediğim kilit nokta, daha yüksek bir trend görmeye başlamadan önce fiyatın muhtemelen Nisan ayı boyunca yatay olarak düşeceği…

Bahsetmek istediğim kilit nokta, direnişi desteğe dönüştürmenin önemi, önemi ve faydasıdır. Katılaşıyor, trendin artık şüpheci ya da çelişkili olmadığı, sorumluluğun boğalarda olduğuna dair bir mesaj gönderiyor. Herhangi bir aksilik noktasını yeni desteğe dönüştürdüler ve fiyatları daha da yükseltmeye hazırlar.”

Kaynak: Data Dash/TradingView

Kısa vadede Merten, BTC için kartlarda bir düzeltme olduğunu düşünüyor. Yükseliş tezini güçlü tutmak için ana destek seviyesi olarak 45.000 doları görüyor.

“Muhtemelen burada biraz geri çekilmeye hazırız, belki bu aralıklardan birini 45.000 ABD Doları yeni destek gibi veya burada fiyatın genellikle birkaç kez konsolide edildiği 44.000 ABD Doları civarında yapmak için. Bu çok iyi olabilir.”

Yazma sırasında, Bitcoin geçen hafta %11 artışla 47.257 dolardan işlem görüyor ve gün içinde sabit kaldı.

Ö

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Noktalı Yeti[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img