Bitcoin (BTC) Ortaya Çıkarken Zilliqa (ZIL) ve En İyi Ethereum Oyun Projesi İçin Büyük Ralli Görünüyor: Kripto Analisti

Popüler bir kripto stratejisti ve tüccarı, Bitcoin’in (BTC) çok aylı bir birikim döneminden çıkmaya hazır olduğuna inandığı için Decentraland (MANA) ve Zilliqa (ZIL) için büyük mitingler öngörüyor.

Sahte analist TechDev, 380.100 Twitter takipçisine sanal gerçeklik platformu Decentraland’ın şu anda haftalık grafikte uzun bir yükselen kanalda işlem gördüğünü söylüyor.

“MANA, net bir yinelenen yapıya sahip en temiz kanallardan birine sahip.”

Kaynak: Teknoloji Geliştirme/Twitter

Grafiğe bakıldığında TechDev, önümüzdeki aylarda MANA için %730 gibi şaşırtıcı bir ralli öngörüyor. Yazma sırasında, Decentraland 2.65 $ karşılığında el değiştiriyor.

Sırada, kurumsal çözümler için bir blok zinciri olan Zilliqa var. TechDev’e göre, 1,10 doların üzerinde büyük bir ralli başlatmadan önce ZIL’in yaklaşık 0,09 dolara düzeltme yaptığını görüyor.

“Bence ZIL piyasaya yol gösteriyor.”

Kaynak: Teknoloji Geliştirme/Twitter

TechDev’in tahmini, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan piyasa katılımcılarının psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisine dayanmaktadır. TechDev’in grafiğine göre, ZIL şu anda beşinci ve son dalgasının ortasında.

Bitcoin’e bakan kripto stratejisti, BTC’nin, piyasa değerine göre lider kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 $’ı basmadan önce 30.000 $’ın üzerine bir dip oyduğu Mayıs-Temmuz 2021 arasındaki piyasa yapısını takip ettiğini söylüyor.

TechDev’e göre, 45.000 doların üzerindeki hareket, Bitcoin’in boğa piyasasının bir sonraki ayağı için hazırlandığını gösteriyor.

“Son iki BTC yeniden birikim bölgesinin karşılaştırılması. Menzil yükseklerinin desteğe çevrildiğini ve SOS’un (güç işareti) onaylandığını varsayarsak… Alanlara ulaşılıp ters çevrildikçe daha düşük ve orta zaman dilimlerinde swing ticareti yaparsam sonraki seviyeler kâr/yeniden giriş yapmak isteyeceğim yerlerdir.”

Kaynak: Teknoloji Geliştirme/Twitter
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/YUCALORA[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img