Bitcoin Bulls Eye 61.000 $, BTC Klasik Ders Kitabı Fiyat Modelinde 47.500 $’ı Geçerken ⋆ ZyCrypto

Reklam &nbsp &nbsp

Bitcoin, on bir haftalık bir konsolidasyonun ardından 45.000 doları aştıktan sonra nihayet ormandan çıkmış gibi görünüyor. Yazı yazarken, öncü kripto para birimi 47.503 dolardan işlem görüyor ve Pazar günü boğa ‘marubozu’ şamdanı bastıktan sonra son 7 gün içinde %16 arttı.

Ana rakibi Ethereum, gün içinde %5,7 ve geçen hafta %15 arttı ve şu anda 3358 dolardan işlem görüyor. Solana, son yirmi dört saatte %8.38 artışla 109.43$’dan işlem görerek ilk on kategorideki en büyük kazanan oldu. ADA, DOT, DOGE ve SHIB gibi diğer kripto para birimleri son 24 saatte sırasıyla %7,27, %7,06, %6,08 ve %13,15 arttı.

Yükseliş sırasında, kripto piyasasının toplam işlem hacmi, önceki güne göre %63,07 artışla son 24 saatte 110 milyar doları aştı. CoinMarketCap’e göre toplam piyasa değeri de aylık %4,75 artışla 2,13 trilyon dolara yükseldi.

Coinglass verilerine göre, tüm kripto para birimlerinde 558 milyon doların üzerinde tasfiye edildi ve son 24 saat içinde 88.031 açık işlem yapan yatırımcı tasfiye edildi. 170 milyon doların üzerinde Bitcoin aynı dönemde pozisyonlarından çıkmak zorunda kaldı. En büyük tasfiye emri, tek bir varlığın XBTUSD’de 10 milyon dolar kaybettiği BitMEX’te gerçekleşti.

ZyCrypto’nun bildirdiği gibi, alıcılar ve satıcılar arasındaki dengesizlik, Pazar günkü Bitcoin zirvesinin arkasındaki güç oldu, tecrübeli tüccarların bir tıklaması, fiyatın ‘kırılıp 45.000 $’lık direncin üzerinde kapanmasından günler önce bir “yükseliş dönüş üçgeni modeli” belirledi. Bir ders kitabı olarak aşağı inen, yani girişleri, zararı durdur ve kar puanları için kolayca tanındığı anlamına gelen kalıp, şimdiye kadar bitcoin grafiğindeki en ayrıntılı ve net kalıplardan biri olmuştur.

Reklam &nbsp &nbsp

40 yılı aşkın ticaret tecrübesine sahip deneyimli bir tüccar olan Peter Brandt, eldeki ile benzer bir 2019 artan üçgen grafik modelini paylaşıyor. Bu, Bitcoin fiyatının düşebileceği yönündeki önceki önerisinin aksine.

Klasik bir simetrik ters üçgen deseni, yukarıda gösterildiği gibi düz bir tepe içerir. Daha yüksek dipler, alıcıların satıcılardan daha güçlü olduğunu gösteriyor, bu da fiyat kırılması beklentilerinde çok önemli bir olgu. Böyle bir model için kâr hedefi 61.000 $ olacaktır (ilkinin kopyası olan ikinci sarı ok görülmektedir.)

“Grafikler geleceği tahmin ETMEZ. Grafikler olasılık bile sunmuyor. Grafikler olasılıkları önerir ve bir ticaret programında riskleri yönetmede faydalıdır. Grafik desenleri çalışabilir, başarısız olabilir veya dönüşebilir. Lazer gözleri yeniden belirir ve $BTC durursa, o zaman dikkat edin” Brandt, tüccarlar daha yüksek fiyatlar öngörse bile uyarıyor.

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img