Bitcoin.com’un Yeni Araçları İnsanların E-posta ile BCH Göndermesine İzin Veriyor

Bu ay Bitcoin.com, e-posta yoluyla bitcoin nakit kabulünü ve kripto havale işlemini kolaylaştırmaya yardımcı olan iki hizmet başlattı.

5 Haziran’daki son videoda, Bitcoin.com‘dan Roger Ver , bireylerin e-posta yoluyla BCH hediye kartları göndermelerine izin veren yeni bir özellik olan gifts.bitcoin.com’u sergiledi . Bitcoin.com, bu ay küresel ölçekte daha fazla kripto para birimi erişilebilirliği sağlayan iki yeni özellik başlattığı için heyecanlı. Her iki yeni özellik de e-posta ile çalışır ve Bitcoin Cash ( BCH ) ağını kullanarak hediye ve havale göndermeyi kolaylaştırıyor . 5 Haziran 2020’de Bitcoin.com’dan Roger Ver , herhangi bir bireye dünyanın herhangi bir yerinde e-posta yoluyla BCH gönderme yeteneği veren gifts.bitcoin.com’u tanıttı .

Gifts.bitcoin.com‘u kullanmanın temelleri nispeten sezgiseldir ve yeni hediyeler oluşturmak için “git” sekmesine basmanız yeterlidir. Bundan sonra, sadece kurtarma tohumunu onaylamanız ve hediyeyi oluşturmaya başlamanız gerekir. Bu, esas olarak, hediye göndermek istediğiniz tutarı, para birimini ve e-posta adresini ayarlamayı gerektirir.
Buradan size bir fatura verilecek, böylece bitcoin nakit cüzdanınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz ve alıcının hediyelerini talep etmek için gelen kutularını kontrol etmesi gerekir. Dört dakikalık Youtube videosunda Roger Ver ile görsel bir adım-adım gifts.bitcoin.com nasıl kullanılacağı hakkında bilgi sunuyor.

Gifts.bitcoin.com hizmetinin yayımlanmasından sonra, Bitcoin.com da send.bitcoin.com‘u başlattı. Hizmet, kullanıcılara herhangi bir e-posta adresine hızlı bir şekilde BCH ödemeleri gönderme olanağı sağlıyor . Roger Ver, bir röportajda herhangi bir ülkedeki herkesin hizmetten yararlanabileceğini açıkladı .

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img