Bitcoin de Aldatmacalara Dikkat!

Bitcoin Devrimi adı verilen bir kripto para yatırım planı, yatırımcıların günde 1000 dolardan fazla kazanabileceği iddiasıyla son zamanlarda dünya çapında ilgi topladı.

Bitcoin Revolution uygulamasını kullanarak 61 gün içinde milyoner bile olabilirler. Ancak, bunun bir aldatmaca olduğu belirtildi. Bitcoin Devrimi yatırım planı oldukça uzun bir süredir varlığını sürdürüyor ancak koronavirüs salgını yoğunlaştıkça ve insanlar iş kayıpları ve diğer ekonomik faktörler nedeniyle daha fazla gelir elde etmek için mücadele ettikçe, daha fazla ilgi topladı.

Web sitesinde, Bitcoin Devrimi uygulaması “bitcoin ve kripto para piyasası ticareti yapmak için tasarlanmış otomatik ticaret yazılımı” olduğunu iddia ediyor. Bitcoin Devrimi uygulamasının yasal bir yatırım fırsatı mı yoksa bir aldatmaca mı olduğunu anlamak isteyenler için dikkat edilmesi gereken birkaç kırmızı uyarı var.

Uygulamanın “ %99’un üzerinde çok yüksek bir başarı oranına” sahip olduğunu gösteren Bitcoin Devrimi web sitesi şunları iddia ediyor:

“Bu, işlemlerin çoğunun başarıyla sona erdiği anlamına geliyor. Bunun anlamı, günde 1.000 dolardan fazla kazanabilmenizdir. ”

Şüphesiz yatırımcıları cezbetmek için, aynı web sitesi biçimini kullanan Bitcoin Devrimi ve diğer dolandırıcılıklar, kendilerini ünlüler tarafından onaylanmış gibi gösteriyor. Tanıtım videolarında Virgin Group kurucusu Richard Branson, Microsoft kurucusu Bill Gates, Google’dan Eric Schmidt ve Virgin Galactic başkanı Chamath Palihapitiya yer alıyor.

Birkaç benzer dolandırıcılık, çeşitli ülkelerin hükümeti ile sorun yaşadı. Salı günü, Menkul Kıymetler ve Filipinler Borsa Komisyonu, Bitcoin Devrimi hakkında bir uyarı yayınladı. Komisyon, bu yatırım planının ülkede iş yapmaya yetkili olmadığını belirtmenin yanı sıra, açık bir yatırım istemek ve gerçek olamayacak kadar iyi görünen çirkin getiriler vaat etmek de dahil olmak üzere birçok konuda uyardı.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img