Bitcoin De Sıcak Gelişme: Çin Yeniden…

Çin büyük MicroBT Kripto Para Madenciliği ekipmanı üretimine devam ediyor

Çin’in önde gelen madencilik makine üreticisi MicroBT, kripto para madenciliği makineleri üretimine yeniden başladı. Koronavirüsün etkileri nedeniyle Ocak ayından geçici olarak askıya alınan üretim ve sevkiyat operasyonlarına devam edilecek.

Büyük maden havuzu Poolin’de bir iş toplantısı düzenledi. MicroBT‘nin satış müdürü katıldığı toplantıda ve aşağıdaki açıklamayı yaptı.

Üretim yeniden başladı. Bazı gönderiler için lojistik de gelişiyor.Tüm madencilik çiftliklerine ulaşmak hala zor, ancak makine temini özellikle sorun değil. … Erişimin mümkün olmadığı yerler için bulut madenciliği gibi yöntemler var. dedi.

MicroBT tesisinde çalışanlar yavaş yavaş işe başlıyorlar, ancak koronavirüs enfeksiyonu ile ilgili endişeler nedeniyle tam operasyona ulaşmadılar. Personel sıkıntısı nedeniyle büyük ölçekli makinelerin nakliyesi hala zor durumda.

Koronavirüsün etkisi, Çin pazarının büyük bir pazar olacağı kripto para madenciliği üzerinde büyük bir etkisi olabilecek büyük bir endişeydi. Karma hızda bile, verilerin fiyatlarının arttığı ve yarılanma zamanı talebi olduğu sırada fiyatların artırılması gibi verilerin gerçek etkisi hakkında endişeleri vardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img