Bitcoin | En Güçlü Kripto CEO’su Bitcoin’in Geleceğine Şüpheci

Bitcoin, yaratılan ilk kripto para birimi ve tüm kripto pazarının lideriydi.

Öyleyse neden en güçlü kripto şirketi CEO’su varlığın geleceğine bu kadar kuşkuyla bakıyor?

Yaş İşaretlerini Gösteren Bitcoin Tech, Altcoin Parlayan Nitelikler
Bitcoin ilk olarak 2008 yılında Satoshi Nakamoto tarafından tasarlandı.

Yıkıcı, merkezi olmayan kripto para birimi türünün ilk örneğiydi ve ondan önce gelen ve çift harcama ve merkezi bir otorite ihtiyacını ortadan kaldırma gibi birçok dijital para biriminden herhangi birinin sorunlarını çözmek için inşa edildi.

İlgili Kaynaklar | Kripto İnternet Benimsemesini Takip Ederse Nüfusun% 50’si Bitcoin’i 2043’e Kadar Kullanıyor

Ancak nihayetinde dünyadaki tüm fiat para birimlerinin yerini almak ve dünya çapında kullanılan tek küresel para birimi haline gelmek için fütüristik niyetlerine rağmen, arkasındaki teknoloji şimdi on yaşındadır.

Bitcoin ayrıca kripto alanının geri kalanına kıyasla nispeten yavaştır ve çoğunlukla bir değer deposu veya değer aktarma aracı ihtiyacına hizmet eder.

Bir sonraki en büyük kripto varlığı Ethereum, Bitcoin’in akıllı sözleşmeler gibi sunabileceği şeylerin üstünde ve ötesinde çeşitli özellikler sunuyor.

Bu noktada, her biri Bitcoin’den farklı bir şey sunan kripto para piyasasında binlerce altcoin var. Ortaya çıkan varlık sınıfının vaadi ve öngörülemezliği, kripto pazarındaki en güçlü CEO’nun bile Bitcoin’in geleceğine şüpheyle yaklaşmasına neden oldu.

İNKAR EDECEĞINDEN EMINIM, ANCAK DÜNYANIN EN ÖNEMLI BITCOIN ILE ILGILI ŞIRKETININ CEO’SUNUN BITCOIN’E ÇOK ŞÜPHECI GELMESI BENIM IÇIN ILGINÇ. HTTPS://T.CO/MLEKHKO3IZ

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Kripto’nun Evlat Edinmeye Yönelik Şüpheci
Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Horowitz ile yaptığı son ocak ateşi hakkında konuşmak için kısa süre önce Twitter’a gitti.

Tweetler fırtınası sırasında Armstrong, internetin ilk dönemlerinde nasıl geliştiğini ve nihayetinde daha fazla çeşitliliğe ve geliştirici yaratıcılığına izin veren daha iyi protokollerin nasıl ortaya çıktığını açıkladı. İnternetin insanların kullandığı günlük bir araç haline gelmesine neden olan bu gelişmelerdir.

Paralellikler, kripto endüstrisinin ne kadar genç olduğunu göstermek için kullanılır.

NETSCAPE’TE ERKEN INTERNET PROTOKOLLERIYLE ÇALIŞIYORLARDI. ŞEYLER ÇOK ÖLÇEKLENEBILIR DEĞILDI (ÇEVIRMELI MODEMLER), NASIL ÇEVRIMIÇI ALMAK IÇIN BIRAZ TEKNIK OLMASI GEREKIYORDU VE ERKEN WEB SITELERI OLDUKÇA BASIT (STATIK SITELER, OYUNCAK GIBI GÖRÜNÜYORDU).

KRİPTO TANIDIK GELİYOR ??

Armstrong daha sonra “hala hangi blockchain’in havada kaldığına” inandığı sonucuna varıyor, kripto benimsenmesi yaklaşık 50 milyon kullanıcıdan 5 milyara çıkar.

Coinbase CEO’su, ölçeklenebilirliği, gizliliği, merkezi olmayan kimliği ve geliştirici aracı çözümlerini çözmeyi başaran blok zincirinin bunu yapma şansının en yüksek olacağını da ekliyor.

HER NEYSE, KRIPTO PARALELLIKLERI BURADA OLDUKÇA ŞAŞIRTICI….

YAVAŞ İNTERNET HIZLARI / ÇEVİRMELİ MODELLER BLOK ZİNCİRLERİNİN ÖLÇEKLENDİRİLMESİNDEKİ ERKEN ZORLUKLARI YANSITIR.

SSL VE HTTP’LER, BAZI GİZLİLİK PARA ÇABALARINA BENZER.

Bununla birlikte, bu özellikler şu anda Bitcoin’in ana satış noktaları değildir ve bunun yerine kripto pazarında bulunan diğer altcoinlerin özellikleridir.

Bitcoin açıkça ilk hareket avantajı ve marka tanıma özelliğine sahiptir ve bu özellikler Bitcoin protokolü üzerinde katmanlandırılabilirken, ilk kripto para biriminin arkasındaki teknoloji alandaki diğer altcoinlere kıyasla oldukça eksiktir.

Tüm pazardaki en güçlü CEO’nun bile Bitcoin’in geleceği hakkında şüpheci olmasına neden olmak yeterlidir. Ancak nihayetinde piyasa değeriyle lider kripto para birimini ortadan kaldıran şey, kimselerin tahminidir – ve potansiyel olarak henüz mevcut olmayabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yazar : Yusuf altın

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img