Bitcoin Erimesini Çivileyen Tüccar, Kripto Tüccarları İçin Yeni Uyarı Verdi

Bitcoin’in 30.000 doların altında erimesini söyleyen bir kripto analisti, tüccarlara yeni bir uyarı veriyor ve bugünkü piyasa rallisinin muhtemelen bir boğa tuzağı olduğunu söylüyor.

Crypto Capo olarak bilinen takma adlı analist anlatır 321.000 Twitter abonesi, kısa vadede altcoinler ve BTC için hala önemli fiyat düşüşleri beklediğini söyledi.

pic.twitter.com/dV7lzFSUba

— il Capo Of Crypto (@CryptoCapo_) 30 Mayıs 2022

“Hala aynı şeyi bekliyorum. Altcoinlerde %40-60, BTC’de %25-30 düşüş. Bundan sonra 1-3 ay iyileşme. ”

Capo’ya göre, S&P 500 (SPX) en son yeni zirvelere çıktığında, kral kripto daha düşük dipler yapıyordu. Ardından, bir SPX tersine dönmesinin ardından önde gelen dijital varlık için daha fazla düşüş momentumu gördük. kapo notlar SPX şu anda bir kez daha tersine dönmesine neden olabilecek önemli bir direnç seviyesinde.

Kaynak: CryptoCapo_ / Twitter

“BTC daha düşük zirveler yaparken SPX yeni bir zirve yaptığında, SPX tersine döndüğünde düşüş eğiliminin devam ettiğini gördük. Şimdi SPX direnişte.”

o zaman capo ortaya çıkarır birçok dijital varlığın bu ayın başlarında değerlerinin %70-99’unu şaşırtıcı bir şekilde kaybettiğini gören piyasa çöküşünden önce stabilcoinler dışındaki tüm altcoin portföyünü sattığını söyledi.

“BTC’nin 10.000 dolardan 69.000 dolara düştüğü ve ardından son haftalarda %70-99’luk bir düşüşten kaçınarak hepsini BTC ile ortalama 41.500 dolardan sattığı boğa koşusu sırasında her şey yolundaydım. Şimdi hala piyasaya yeniden girmeyi bekleyen sabit paralarda.”

Bitcoin yazı yazarken, yedi günün en düşük seviyesi olan 28.448$’dan %7.5 artışla 30.592$’dan el değiştiriyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Natalia Siiatovskaia/NextMarsMedia[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img