Bitcoin Fiyatı 3.8K Dolara Geri Mi Dönüyor

Son birkaç gün içinde Bitcoin'in iyileşmesini umuyorsanız, nefesinizi tutmanın zamanı gelmiş olabilir. Tecrübeli bir analiste göre, Bitcoin fiyatının 3.8K $ 'a kadar düştüğünü görmek üzereyiz.

Son birkaç gün içinde Bitcoin’in iyileşmesini umuyorsanız, nefesinizi tutmanın zamanı gelmiş olabilir. Tecrübeli bir analiste göre, Bitcoin fiyatının 3.8K $ ‘a kadar düştüğünü görmek üzereyiz.

Bitcoin Fiyat Düşüşü 3.8K

Tweetinde daha fazla yorum yapmadı.Bitcoin’in yükselen bir çift dip oluşturduğunu ve önümüzdeki birkaç hafta içinde bu ayın başlarında vurduğu aynı düşük seviyeleri yeniden test ettiğini görebilirsiniz. Aynı model, son 6 ay içinde Bitcoin’in tablosunda iki kez daha önce görülmüş ve tipik olarak yeni zirvelere yol açmıştır.

Yine de, tahminleri doğruysa, yarılanma süresi boyunca BTC’nin fiyatı 7 bin doların altında olacak.

Bu, bu fiyata bile kırılmayan eski ekipmanı kullanan birçok madencinin deneme süresi olacak. Tabii ki, tüm fiyat tahminlerinde olduğu gibi, taşta hiçbir şey ayarlanmamış. Bir numaralı kripto varlığın fiyatta artmaya devam etmesi de mümkündür.

Diğer tanınmış analistler, Bitcoin’in iyileşmeye devam ederek kendini kanıtlamaya başlayacağından daha emin görünüyorlar. Bitcoin için “mükemmel fırtına” ya işaret etti ve şimdi ‘yap ya da kır’ zamanı olduğunu öne sürdü. 27 Mart’ta şöyle dedi:

“Bitcoin bunun üzerine toplanamazsa kripto BÜYÜK dertte”

Birçoğu aynı fikirde olsa da, önerisini düşüren çok sayıda takipçi vardı. İlginç bir şekilde, başka bir aktif tüccar Bitcoin Jack de kısa vadeli bir düşüş eğilimine işaret ediyor. Bununla birlikte, 4500-4800 $ arasında daha yüksek (en azından kısa vadede) düşükler istiyor:

Uzun vadede olanlar için, 3.8K $ ‘a dramatik bir Bitcoin fiyat düşüşü beklenebilir

Fiyat düşüşü madenci teslimiyetine neden olabilir. Bununla birlikte, daha fazla kişinin gemiye binmesi için mükemmel bir fırsat olacaktır. Ve tüm bu QE devam ederken, uzun vadeli görünüm genel olarak spekülatif yatırımlar için yükseliyor. Virüs kaybolduktan sonra, trilyonlarca dolarlık ekonomik uyaran hala yüzüyor ve sonunda bir ev buluyor.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img