Bitcoin Fiyatı 47K Dolara Yükselirken Tasfiyelerde 400 Milyon Doların Üzerinde

Bitcoin’in fiyatı bu sabah 47.000$’ın üzerine çıktı – 2 Ocak’tan beri görmediğimiz bir fiyat. Oynaklık, son 24 saat içinde 410 milyon doların üzerinde tasfiye bırakarak piyasaya da zarar verdi.

Kripto para birimi arka arkaya 7. yeşil güne girerken Bitcoin’in fiyatı istikrarlı bir yolda. Bu yazının yazıldığı sırada BTC, 47.000 $ civarında işlem görüyor ancak bugün erken saatlerde (Binance’de) 47.650 $’a ulaştı. Bu, Bitcoin’in ters yöne gittiği 2 Ocak’tan beri görmediğimiz bir fiyat noktası. Bu artışla birlikte, kripto para birimi son yedi gün içinde kabaca %13,5’lik bir artış gösteriyor. TradingView’e göre grafik

Artan piyasa oynaklığı ve kargaşanın son 24 saat içinde 410 milyon doların üzerinde tasfiye edilmiş pozisyona yol açtığını da belirtmekte fayda var.
Veri Coinglass’tan yapılan açıklamaya göre, en büyük tek tasfiye emri Bitmex’te gerçekleşti. 10 milyon dolarlık bir nominal değere sahip kalıcı bir BTC idi. Beklenildiği gibi, tasfiye edilen pozisyonların neredeyse %80’i kısaydı. ÖZEL TEKLİF (Sponsorlu) Binance Ücretsiz 100$ (Özel): Kayıt olmak ve Binance Vadeli İşlemlerinde ilk ay (şartlar) için 100$ ücretsiz ve %10 indirim almak için bu bağlantıyı kullanın.

PrimeXBT Özel Teklifi: Kaydolmak ve depozitolarınızdan 7,000$’a varan PATATO50 kodunu girmek için bu bağlantıyı kullanın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img